Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

Wypożyczalnia Fotoforma

Fotoforma Wypożyczalnia fotograficzna i filmowa.

Wiesz, czym jest wypożyczalnia foto? W dzisiejszym artykule skupiliśmy się na odpowiedzi na to pytanie. Opisaliśmy, w jaki sposób działa i jak może przydać Ci się podczas nauki fotografowania albo w pracy zawodowej. Wypożyczalnia foto Warszawa Rent Fotoforma należy do Fotoformy – tu możesz się przekonać, czy dany aparat Ci odpowiada i czy chcesz wymienić na niego obecnie posiadany model. Sprawdź, jak wyglądają warunki tej usługi!

Czym jest i jak działa wypożyczalnia foto?

Wypożyczalnia foto to nowoczesna usługa, której nie znajdziesz w wielu sklepach czy salonach fotograficznych, ale u nas tak. Skierowana jest m.in. do osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem kariery fotograficznej albo od lat działają w tej branży i myślą nad wymianą sprzętu na nowy. Wypożyczalnia foto sprawia, że nie musisz polegać na opiniach znajomych czy internautów, tym bardziej że każdy fotograf ma inne preferencje. Nie musisz też kupować sprzętu w ciemno.

Wypożyczalnia foto  umożliwia przetestowanie sprzętu audiowizualnego przez osoby fizyczne lub prawne, które spełniają podstawowe warunki i zaakceptują regulamin usługi. Przyjdź do wypożyczalni foto z dokumentem poświadczającym Twoją tożsamość – dowodem osobistym lub paszportem – który zostanie zeskanowany i zachowany przez wypożyczalnię. Następnie wybierz sprzęt i wpłać kaucję wysokości jego wartości (po oddaniu go w stanie nienaruszonym pieniądze zostaną Ci zwrócone).

Całość regulaminu przeczytasz na naszej stronie.

Uwaga! Pamiętaj, że wypożyczalnia foto nalicza czas z dokładnością do pełnej doby, więc jeśli wypożyczysz aparat na półtora dnia, zapłacisz za dwa. Z kolei jeśli zechcesz przedłużyć okres lub nie będziesz mógł stawić się w wypożyczalni foto w ustalonym czasie, skontaktuj się z nami telefonicznie.

Wypożyczalnia foto Warszawa Rent Fotoforma – zapraszamy do Fotoformy!

Czekają Cię ślub i wesele? Przyjaciele poprosili Cię o zarejestrowanie pierwszych urodzin ich dziecka, a Twojego chrześniaka? A może wybierasz się na wycieczkę w wyjątkowe miejsce, w którym chcesz wykonywać zdjęcia i filmy… dronem? Wypożyczalnia foto Warszawa prowadzona przez Fotoformę to miejsce dla Ciebie!

Z myślą o entuzjastach sprzętu różnych marek przygotowaliśmy do wypożyczenia aparaty: CanonNikon, SonyFujiFilm, Ricoh. Ponadto mamy w ofercie obiektywy: Canon, Fujifilm, Nikon Nikkor, Sony, Sigma, Samyang, Tamron czy Zeiss i akcesoria fotograficzne. Udostępniliśmy na stronie pełne dane dotyczące wysokości kaucji oraz cen zależnych od terminu i długości wypożyczenia urządzeń. Zanim do nas przyjdziesz, zadzwoń lub napisz, by upewnić się, że wybrany przez Ciebie aparat fotograficzny jest dostępny.

Przydatna informacja: jeśli działasz na zlecenie pracodawcy albo sam prowadzisz działalność gospodarczą, możemy wystawić Ci fakturę VAT.

Wypożyczalnia foto Warszawa czeka na Ciebie. Zapraszamy!