Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

Przetestuj przed zakupem!

Przetestuj przed zakupem!

Oferta wypożyczalni Fotoforma skierowana jest m.in. do osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem kariery fotograficznej albo od lat działają w tej branży i myślą nad wymianą sprzętu na nowy, lub po prostu potrzebują konkretnego sprzętu do realizacji projektu. Wypożyczalnia foto sprawia, że nie musisz polegać na opiniach znajomych czy internautów, tym bardziej że każdy fotograf ma inne preferencje. Nie musisz też kupować sprzętu w ciemno.

Na czym polega usługa przetestuj przed zakupem?

To proste i praktyczne wypożyczenie, rezerwujesz wybrany sprzęt w wypożyczalni Fotoforma, ustalasz potrzebny czas na przetestowanie sprzętu (od 6 godzin* do 3 dni).

Przy zwrocie sprzętu podejmujesz decyzję o zakupie, jeśli dokonasz zakupu wybranego sprzętu fotograficznego** nie ponosisz kosztu wypożyczenia.

Jeśli potrzebujesz czasu do namysłu, spokojnie, masz 7 dni od zwrotu sprzętu, na podjęcie decyzji o zakupie, cena nowego produktu zostanie pomniejszona o koszt wypożyczenia***

Wypożyczalnia foto  umożliwia przetestowanie sprzętu audiowizualnego przez osoby fizyczne lub prawne, które spełniają podstawowe warunki i zaakceptują regulamin usługi. Przyjdź do wypożyczalni foto z dokumentem poświadczającym Twoją tożsamość. Następnie wybierz sprzęt i wpłać kaucję wysokości jego wartości (po oddaniu go w stanie nienaruszonym pieniądze zostaną Ci zwrócone).

Całość regulaminu przeczytasz na naszej stronie

 

Rent Fotoforma- zapraszamy do Fotoformy!

Z myślą o potrzebach fotografów i twórców filmowych na potrzeby realizacji pasji, zaleceń czy testów przygotowaliśmy sukcesywnie rosnącą listę sprzętu różnych marek przygotowaliśmy do wypożyczenia kamery Sony, Canon, DJI, aparaty: CanonNikon, SonyFujiFilm, Ricoh/Pentax. Ponadto mamy w ofercie obiektywy: Canon, Fujifilm, Nikon Nikkor, Sony, Sigma, Samyang, Tamron czy Zeiss oraz akcesoria fotograficzne takie jak oświetlenie fotograficzne i filmowe, tuby i panele ledowe, mikrofony, klatki, adaptery, karty, rekordery, tablety graficzne, konsole, kalibratory i wiele innych. Wypożyczalnia foto Warszawa prowadzona przez Fotoformę to miejsce dla Ciebie!

Udostępniliśmy na stronie pełne dane dotyczące wysokości kaucji oraz cen zależnych od terminu i długości wypożyczenia urządzeń, podajemy ceny brutto.

Zanim do nas przyjdziesz, dokonaj rezerwacji w kalendarzu na stronie, w godzinach 11-17 potwierdzamy rezerwacje mailowo.

Nie wiesz co wybrać, potrzebujesz porady zadzwoń do nas tel. 502 110 111

Przydatna informacja: jeśli działasz na zlecenie pracodawcy albo sam prowadzisz działalność gospodarczą, możemy wystawić Ci fakturę VAT 23%.

Wypożyczalnia foto Warszawa czeka na Ciebie. Zapraszamy!

Wypożyczalnia foto Warszawa Rent Fotoforma należy do Fotoformy – tu możesz się przekonać, czy dany aparat Ci odpowiada i czy chcesz wymienić na niego obecnie posiadany model. Sprawdź, jak wyglądają warunki usługi wymień stare na nowe!

 

* Usługa wypożyczenia na 6 godzin, dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-17:00. Podczas rezerwacji wpisz kod : pakiet6h

** Uwaga! Oczywiście kupujesz nowy nieużywany produkt, sprzęt wypożyczalni, który wychodzi z portfolio producenta, wyprzedawany jest w ofercie Fotoforma – Komis.

*** Kwota zwrotu dotyczy wyłącznie zwrotu za wypożyczenie nabywanego produktu (maksymalna kwota zwrotu nie przekracza kwoty za trzy dniowe wypożyczenie).