Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

E-mount

Mocowanie Sony E

Wypożyczalnia FotoForma

Sigma 35mm f/2 DG DN Sony E (sn. 55201919)
sigma-35-mm-f2-dg-dn-sony-e_4. sigma-35-mm-f2-dg-dn-sony-e_1. 249sigma-35-mm-f2-dg-dn-sony-e_3. sigma-35-mm-f2-dg-dn-sony-e_2. sigma-35-mm-f2-dg-dn-sony-e_5.
Obiektyw, Sigma, E-mount
Sigma 35mm f/2 DG DN Sony E (sn. 55201919)

Sigma 35mm f/2 DG DN Sony E

Obiektyw Sigma 35 mm F2 DG DN łączy doskonałą rozdzielczość z niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu jest idealnie wyważony do systemów bezlusterkowych. Zmieści się bez problemu w podręcznej torbie, by służyć nam do codziennego fotografowania. Dzięki jasnej przysłonie F2 sprawdzi się także w nocnej fotografii i filmowaniu. Idealny dla osób, które cenią sobie wysoką jakość zdjęć na równi z czerpaniem przyjemności z fotografowania.

Nowa seria obiektywów Sigma

Co oznacza skrót „i” w nazwie obiektywu?

  • Incredible Optical Quality (Niesamowita jakość optyczna)
  • Impressive Build Quality (Imponująca jakość wykonania
  • Innovative User Interface (Innowacyjny interfejs użytkownika)

Kup teraz w sklepie Fotoforma!

Doskonała jakość obrazu – Sigma 35 mm F2 DG DN Sony E

SIGMA 35mm F2 DG DN | Contemporary zapewnia najwyższą jakość obrazu nawet przy maksymalnym otworze przysłony F2 zarówno w centrum kadru jak i na jego brzegach. Wzdłużną aberrację chromatyczną, która jest szczególnie istotna w przypadku jasnych obiektywów koryguje soczewka SLD (Special Low Dispetion), a optymalne rozmieszczenie elementów o wysokim współczynniku załamania światła zapewnia skuteczną korekcję różnych typów aberracji, jednocześnie przy użytej minimalnej ilości szkła.

Zaawansowana konstrukcja optyczna – SIGMA 35 MM F2 DG DN

Zastosowano tu też 3 bardzo precyzyjne soczewki asferyczne, które zapewniają korekcję aberracji sferycznych i krzywizny pola oraz fluktuacji aberracji w czasie ostrzenia. Dzięki bardzo dobrze skorygowanej komie, obiektyw bardzo dobrze sprawdzi się także przy fotografowaniu nocnego nieba.

Od 100 PLN /24h kaucja 500pln