Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

E-mount

Mocowanie Sony E

Wypożyczalnia FotoForma

Sigma 30mm f/1.4 DC DN C Sony E (sn. 54922895)
1397sigma-30mm-f-1-4-dc-dn-contemporary-sony-e_1. sigma-30mm-f-1-4-dc-dn-contemporary-sony-e_2. sigma-30mm-f-1-4-dc-dn-contemporary-sony-e_3. sigma-30mm-f-1-4-dc-dn-contemporary-sony-e_4. sigma-30mm-f-1-4-dc-dn-contemporary-sony-e_5. s
Obiektyw, Sigma, E-mount
Sigma 30mm f/1.4 DC DN C Sony E (sn. 54922895)

Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary Sony E

Kolejny obiektyw z doskonałej linii Contemporary, wykorzystującej najnowsze technologie Sigmy. W celu optymalnego zbalansowania przy współpracy z lekkimi, niewielkimi korpusami bezlusterkowców Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary Sony E ma niezwykle kompaktowy rozmiar. Co więcej, specjalna konstrukcja soczewek ogniskujących pozwala na szybkie i płynne ustawianie ostrości – szczególnie istotne przy filmowaniu. Obiektyw łączy niewielkie rozmiary z wygodą użytkowania, przy zachowaniu doskonałej jakości obrazu. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii Sigmy, niewielka dystorsja obiektywu korygowana jest elektronicznie.

Kup teraz w sklepie Fotoforma!

Połączenie kompaktowości z wybitną jakością optyki – Sigma 30mm f/1.4 DC DN C Sony E

Przednia soczewka obiektywu Sigma C 30mm  posiada wysoki współczynnik refrakcji, wykonana jest ze szkła o wysokiej dyspersji by zwiększyć ostrość obrazu i zmniejszyć wymiary obiektywu. By zoptymalizować obiektyw pod kontem współpracy z bezlusterkowcami przy zachowaniu wybitnej ostrości i kompaktowych wymiarów, obiektyw wyposażony został także w dwie soczewki asferyczne. Sigma 30mm f/1.4 C DN Sony-E korzysta z technologii wewnętrznego ogniskowania, a lekkie soczewki w grupie ogniskującej pozwalają na ograniczenie wymiarów i masy obiektywu. Ponadto, obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary Sony E zachowuje stabilność, niezależnie czy fotografujemy z ręki, czy ze statywu. W budowie obiektywu wykorzystano materiały, które przyczyniają się do zmniejszenia wagi i rozmiarów. Podsumowując, jest to wyjątkowy obiektyw, łączący znakomitą wydajność optyczną z kompaktowymi wymiarami i wygodą użytkowania.

 

Redukcja flar i blików – obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC DN C – Sony E

Już na wczesnych etapach procesu projektowania obiektywów, mierzone są flary i bliki w celu zbadania odporności mechanizmu optycznego na silne źródła światła. Specjalna wielowarstwowa powłoka redukuje flary i bliki, by umożliwić fotografom wykonywanie ostrych zdjęć nawet w trudnym oświetleniu.

Najważniejsze informacje – obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC DN C – Sony E:

  • obiektyw stałoogniskowy 30 mm
  • minimalna przysłona f/1.4
  • mocowanie Sony E(NEX)
  • niewielkie rozmiary
  • mała waga
  • średnica filtra 52 mm
  • krokowy napęd autofokusa.

Specyfikacja"

Ogniskowa [mm]: 30
Kąt widzenia [stopnie]: 39,6
Przysłona [f/]: 1.4
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]: 20
Stabilizacja: brak
Budowa: 9 elementów w 7 grupach
Skala odwzorowania: 1 : 7
Średnica filtra [mm]: 52mm
Waga [g]: 265
Wymiary (średnica x długość) [mm]: 64,8 x 73,3
Od 50 PLN 24/h kaucja 250