Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN Sony E

Wypożyczalnia FotoForma

Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN Sony E (sn. 54835022)
1699sigma-a-24-70-mm-f-2-8-dg-dn-sony-e_3. sigma-a-24-70-mm-f-2-8-dg-dn-sony-e_1. sigma-a-24-70-mm-f-2-8-dg-dn-sony-e_5.
Obiektyw, Sigma, E-mount, Sigma T&B
Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN Sony E (sn. 54835022)

Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN Sony E

Najlepszy w swojej klasie, standardowy obiektyw zmiennoogniskowy o dużej przysłonie, który oferuje wysoką rozdzielczość w całym zakresie ogniskowych. Idealne narzędzie do zdjęć krajobrazu, architektury i astrofotografii cechujący się nadzwyczajną rozdzielczością Najlepsze wyniki można uzyskać dzięki obiektywowi Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN – Sony E typu zoom o dużej przysłonie. Kierowanie się tym stwierdzeniem zapewniło niezwykle wysoką rozdzielczość osiągniętą w 14-24mm F2.8 DG DN | Art, pierwszym zoomie linii Art dedykowanym do bezlusterkowców. To samo stwierdzenie leży u podstaw konstrukcji Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN – Sony E , drugiego zooma linii Art w ofercie SIGMA dla aparatów bezlusterkowych.

 

Kup teraz w sklepie Fotoforma!

Obiektyw Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN Sony E charakteryzuje się wysoką rozdzielczością od środka do brzegu kadru w całym zakresie ogniskowych, a jednocześnie konstruktorom udało się znacznie zredukować rozmiary i wagę tego szkła. Dodatkowo zgodność z najnowszymi korpusami i funkcjami bezlusterkowców i wsparcie w różnych sytuacjach zdjęciowych czyni ten obiektyw idealnym narzędziem pracy dla profesjonalistów, jak i zaawansowanych fotoamatorów.

 

Flagowa seria obiektywów zmiennoogniskowych F2.8 Art została opracowana przede wszystkim w celu uzyskania doskonałej wydajności optycznej. Obiektyw wykorzystuje zalety szkła o niskiej dyspersji, w tym sześciu warstw szkła „F” o najniższej dyspersji (FLD) i dwóch arkuszy specjalnego szkła o niskiej dyspersji (SLD), oraz w pełni korzysta z przewagi, jaką zapewnia konstrukcja optyczna zoptymalizowana pod kątem aparatów bezlusterkowych. Zastosowanie trzech soczewek asferycznych w obiektywie tłumi aberracje, takie jak osiowa aberracja chromatyczna czy coma, które są trudne do skorygowania w procesie obróbki zdjęć. Jednocześnie, obok zastosowania powłok Super Multi-Layer Coating, zastosowano też powłoki Nano Porous Coating. Przednia soczewka jest tak zaprojektowana, by była mniej narażona na artefakty (np. odblaski) spowodowane silnym światłem padającym bezpośrednio na nią. Konstrukcja dedykowana pod kątem aparatów bezlusterkowych przyczyniła się do zmniejszenia rozmiaru i masy obiektywu. * Nowa, unikalna technologia powlekania soczewek zwana “NPC (Nano Porous Coating)” zawiera porowatą krzemionkę jako materiał powłokowy. Porowata warstwa krzemionki Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN Sony E posiada nanometrowe otwory z powietrzem w środku. Otwory o tej wielkości umożliwiają znaczne zmniejszenie współczynnika załamania światła, co pozwala obniżyć współczynnik odbicia bardziej niż w konwencjonalnych powłokach antyrefleksyjnych. W rezultacie znacznie zmniejszono ilość odbitego światła powodującego rozbłyski i tzw. duszki, co pozwoliło z kolei na uzyskanie wysokiego kontrastu przy fotografowaniu pod światło.

Zapewniona kompatybilność z najnowszymi pełnoklatkowymi aparatami bezlusterkowymi – Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN – Sony E

Sigma A 24-70 mm f/2.8 oferuje zgodność z różnymi typami najnowszych pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych dostosowanych do mocowań L-mount i Sony E, aby zapewnić najlepszą wydajność w każdych warunkach fotograficznych. Dla przykłady, do przycisku AFL można przypisać różne funkcje z poziomu korpusu aparatu*, które poprawiają funkcjonalność podczas fotografowania. Zastosowanie silnika krokowego i najnowszego algorytmu w obiektywie  z powodzeniem zapewnia równowagę między szybkością AF a jego wyciszeniem. Umożliwia to bezstresowe ustawianie ostrości. Co więcej, ten obiektyw jest kompatybilny z funkcją detekcji oka stosowaną najczęściej w bezlusterkowcach, która jest w stanie precyzyjnie ustawić ostrość w fotografii portretowej.

Specyfikacja

Oznaczenia: A 24-70 mm f/2.8 DG DN
Ogniskowa [mm]: 24-70
Kąt widzenia [stopnie]: 84.1-34.3
Przysłona [f/]: 2.8
Budowa: 19 elementów / 15 grup
Skala odwzorowania: 1:2,9 (szeroki kąt); 1:4.5 (tele)
Średnica filtra [mm]: 82
Waga [g]: 835
Wymiary (średnica x długość) [mm]: 87,8x122,9
Od 100 PLN /24h kaucja 1000pln