Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego Warszawa

SAMYANG

Wypożyczalnia FotoForma

Samyang AF 35 mm f/1.4 FE II
obiektyw-samyang-af-35-mm-f1. obiektyw-samyang-af-35-mm-f1. obiektyw-samyang-af-35-mm-f1.
Obiektyw, Samyang, E-mount
Samyang AF 35 mm f/1.4 FE II

Kup teraz w sklepie Fotoforma

Wyrafinowany, piękny efekt bokeh

Maksymalny otwór przysłony F1,4 w nowym obiektywie Samyang AF 35mm F1,4 FE II ułatwia wykonywanie wyraźnych zdjęć przy słabym oświetleniu i niesamowitych nieostrych obrazów. Konstrukcja 9-listkowej przysłony kołowej pozwala uzyskać wspaniałe, pięknie rozmyte tło przy wąskiej głębi ostrości. Gładki bokeh i rozmyte tło sprawiają, że fotografowane obiekty wyróżniają się na zdjęciach, które mają głęboki wymiar.

Wydajny autofocus - szybciej, dokładniej, ciszej

Silnik STM (Linear Stepping Motor) firmy Samyang zapewnia wysoką wydajność ciągu, niezbędną do szybkiego, precyzyjnego i cichego AF oraz śledzenia, maksymalizując w ten sposób zalety aparatów Sony z mocowaniem typu E-Mount. W porównaniu z poprzednim AF 35mm F1.4 FE, nowy AF 35mm F1.4 FE II jest zoptymalizowany nie tylko pod kątem robienia zdjęć, ale także nagrywania filmów poprzez zminimalizowanie wibracji i szumów. Śledząc obiekt dokładnie i szybko, system AF działa cicho i płynnie także podczas nagrywania filmów. Liniowy STM firmy Samyang zadowala zarówno fotografów, jak i wideofilmowców, zapewniając cichszą i dokładniejszą kontrolę grup soczewek ogniskujących.

Samyang AF 35mm F1,4 FE II - krótka minimalna odległość ogniskowa 0,29 m

Minimalna odległość ogniskowa wynosi zaledwie 29 cm, co sprawia, że obiektyw jest jeszcze bardziej uniwersalny. Możliwe jest wykonywanie imponujących zbliżeń, a nawet uchwycenie drobnych szczegółów z bardzo bliskiej odległości od fotografowanego obiektu. Dzięki krótkiej minimalnej odległości ogniskowej i dużemu otworowi przysłony obiektywu AF 35mm F1.4 FE II można uzyskać zbliżenia poprzez uwypuklenie obiektu na gładko zarysowanym tle!

 

Od 50 PLN /24h kaucja 500pln