Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

Oświetlenie Foto/Video

Wypożyczalnia FotoForma

Profoto A2
1004lampa-profoto-a2_2. lampa-profoto-a2_1. lampa-profoto-a2_3. lampa-profoto-a2_4. lampa-profoto-a2_5. lampa-profoto-a2_6. lampa-profoto-a2_7. lampa-profoto-a2_8.
Oświetlenie, Profoto
Profoto A2

Lampa Profoto A2

Świetne światło, które jest zawsze przy Tobie!

Lampa Profoto A2 waży mniej niż pół kg*, a jego wyjątkowo kompaktowa konstrukcja oznacza, że A2 to światło, które możesz zabrać ze sobą naprawdę wszędzie. Wrzuć lampę do torby lub schowaj w kieszeni kurtki, a zawsze będziesz gotowy, aby w pełni kreatywnie wykorzystać każdą lokalizację, w której się znajdziesz. Podobnie jak wszystkie światła Profoto, również lampa A2 jest niezwykle łatwa i intuicyjna w użyciu. To sprawi, że od jej rozpakowania z pudełka do pierwszego błysku przejdziesz w rekordowym czasie.

* bez baterii i adaptera statywowego

Kup teraz w sklepie Fotoforma

Dzięki wbudowanej łączności AirX możesz używać lampy Profoto A2 jako integralnej części bardziej rozbudowanego systemu oświetlenia Profoto fotografując dowolnym aparatem, w tym – smartfonem. Ten drugi, za pośrednictwem aplikacji Profoto Control umożliwia bezprzewodowe sterowanie ustawieniami lampy A2 oraz szybką i nieskomplikowaną aktualizację jej wewnętrznego oprogramowania.

Lampa Profoto A2 to kreatywne narzędzie, które z łatwością zabierzesz ze sobą zawsze – nawet w najodleglejsze i najtrudniej dostępne miejsca. Została zaprojektowana z myślą, aby pomóc ambitnym fotografom uchwycić uderzające i piękne obrazy w dowolnym miejscu i czasie. To sprawia, że Profoto A2 jest niezbędnym oświetleniem dla kreatywnych twórców obrazów, którzy chcą przesuwać fotograficzne granice tego, co jest możliwe w plenerze.

 

Od 150 PLN /24h kaucja 1000pln