Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego Warszawa

Obraz i dźwięk

Wypożyczalnia FotoForma

Canon EOS C70
kamera-canon-eos-c70_2. 1006kamera-canon-eos-c70_1. kamera-canon-eos-c70_3. kamera-canon-eos-c70_4. kamera-canon-eos-c70_5. kamera-canon-eos-c70_6. kamera-canon-eos-c70_7. kamera-canon-eos-c70_8. kamera-canon-eos-c70_9.
Kamera, Canon, Obraz i dźwięk, RF-mount
Canon EOS C70

Canon EOS C70 to systemowa kamera filmowa EOS nowej generacji z matrycą 4K DGO Super 35mm i mocowaniem RF. Niewielki korpus, który kryje takie technologie jak 4K 120P Slow Motion, High Dynamic Range i Dual Pixel CMOS AF, wprowadza system mocowania RF w zupełnie nową epokę.

 

 

 

A Canon EOS C70 camera with a cine lens attached.

NAGRYWANIE W TRYBIE 4K60P Z KOMPRESJĄ ALL-I

Nowe oprogramowanie sprzętowe rozszerza obsługę nagrywania XF-AVC Intra-Frame (ALL-I), którą dodatkowo wzbogaca wybór bardzo wydajnych formatów 4K Intra (do 4K 60P, 600 Mb/s).

AF z wykrywaniem oczu

Dzięki technologii Dual Pixel CMOS AF firmy Canon każdy piksel matrycy może być używany zarówno do przetwarzania obrazu, jak i do AF, co oznacza, że AF może rejestrować i śledzić obiekty – takie jak oczy fotografowanego obiektu – zapewniając doskonałą ostrość, nawet przy małej głębi ostrości.

Face & eye AF during S&F modes

Funkcja AF z wykrywaniem twarzy i oczu w trybach S&F

Dzięki nowemu oprogramowaniu sprzętowemu funkcje AF z wykrywaniem twarzy i AF z wykrywaniem oczu są teraz dostępne w trybach filmowania w zwolnionym i przyspieszonym tempie, w zakresie od 24 do 120p.

Wyświetlanie głośności 4 kanałów dźwięku

Teraz na ekranie można wyświetlić do 4 kanałów dźwięku i precyzyjnie je monitorować.

Kup teraz w sklepie Fotoforma!

Dwa gniazda kart z obsługą nagrywania w różnych formatach

Funkcja różnych formatów nagrywania

 

Od 250 PLN /24h kaucja 2500pln