Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego Warszawa

Obraz i dźwięk

Obraz i dźwięk

Profesjonalny sprzęt do filmowania, kamery cyfrowe, drony, mikrofony, stabilizatory do kamer.
Canon EOS C70 Kamera, Canon, Obraz i dźwięk, RF-mount

Canon EOS C70 wprowadza technologię mocowania RF do systemu Cinema EOS wyposażony w matrycę DGO 4K Super 35mm firmy Canon, która pozwala na zapis 12-bitowego materiału RAW, nagrywanie w zwolnionym tempie 4K 120P, tryb High Dynamic Range i AF z wykrywaniem oczu, wprowadza system RF w zupełnie nową epokę.

Od PLN 250 /24h kaucja 2500pln
Zobacz więcej
Canon EOS R5 C Kamera, Canon, Obraz i dźwięk, RF-mount

Kamera Canon EOS R5 C - Ta wszechstronna hybrydowa kamera idealnie nadaje się do profesjonalnego filmowania ślubów i tworzenia firmowych materiałów wideo. Umożliwia nagrywanie przez długi czas w wielu profesjonalnych formatach, takich jak RAW, XF-AVC i MP4.

Od PLN 200 /24h kaucja 3000pln
Zobacz więcej
FX 3 Sony Kamera, Sony, Obraz i dźwięk

Nagrywaj filmy w kinowej rozdzielczości 4K z małą głębią ostrości, wspaniałym efektem bokeh i swobodą kształtowania obrazu, jaką daje pełnoklatkowa matryca Sony FX3 ILME-FX3.

Od PLN 300 /24h kaucja 3000pln
Zobacz więcej
FX30 Sony Kamera, Sony, Obraz i dźwięk

Kamera Sony FX30 10-bitowy format 4:2:2 — większa swoboda edycji. Sony FX30 umożliwia wewnętrzny zapis materiału wideo w formacie 4:2:2 10 bitów z kompresją Long GOP lub All-Intra.

Od PLN 250 /24h kaucja 2500pln
Zobacz więcej
Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Obraz i dźwięk, DJI

Zabierz swój Osmo Mobile 6 w ekscytujące podróże i uchwyć każdy moment. Kompaktowa i składana konstrukcja sprawi, że bez trudu zmieści się on nawet w niewielkim plecaku, będąc zawsze pod ręką. Magnetyczny uchwyt na telefon pozwoli w kilka sekund zamontować w nim smartfon i swobodnie rozpocząć nagrywanie.

Od PLN 50 /24h kaucja 250pln
Zobacz więcej
Gimbal DJI RS 3 mini Obraz i dźwięk, DJI

Mniejsza konstrukcja, zintegrowany akumulator i natywna możliwość nagrywania w pionie – to tylko niektóre atuty DJI RS 3 Mini. To lekkie i przenośne urządzenie bez problemu mieści się w torbie, dzięki czemu idealnie nadaje się dla osób, które często podróżują i nagrywają w różnych miejscach. Stabilizator waży 850 g podczas pracy w trybie Horizontal, a w trybie Portrait jego waga wynosi zaledwie 795 g. To oznacza, że jest o około 50% lżejszy niż RS 3 Pro, a o 40% lżejszy niż RS 3.

Od PLN 100 /24h kaucja 500pln
Zobacz więcej
Gimbal DJI RS 3 Pro Obraz i dźwięk, DJI

DJI RS 3 Pro jest zaawansowaną, profesjonalną platformą, która znacznie zwiększa możliwości nagrywania, dostarcza ekipom filmowym optymalnych rozwiązań i usprawnia skoordynowaną pracę. Ważąc tylko 1,5 kg, bez problemu obsłuży sprzęt o wadze do 4,5 kg. Zapewnia niezawodną stabilizację i szereg przydatnych funkcji takich jak ActiveTrack Pro. Został też wyposażony w dalmierz LiDAR oraz ekran dotykowy OLED 1,8″. Z DJI RS 3 Pro wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki!

Od PLN 100 /24h kaucja 500pln
Zobacz więcej
Kamera DJI Osmo Action 3 Standard Combo Kamera, Obraz i dźwięk, DJI

Przekraczaj granice i twórz zapierające dech w piersiach filmy 4K/120FPS z elektroniczną stabilizacją obrazu. Nowa kamera DJI Osmo Action 3 została wyposażona w aż 2 ekrany dotykowe, wyróżnia się także wysoką odpornością na zimno i długim czasem pracy. Możesz więc bez obaw korzystać z niej nawet w wyjątkowo wymagających warunkach! Co więcej, za sprawą ulepszonej konstrukcji z łatwością przymocujesz ją do wybranego uchwytu i bez problemu ustawisz ją zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Od PLN 50 /24h kaucja 500pln
Zobacz więcej
PATONA 9875 Premium 2x Mikrofony krawatowe do Apple iPhone i iPad Audio, Obraz i dźwięk, Patona

PATONA 9875 Premium 2x Mikrofony krawatowe do Apple iPhone i iPad - Mikrofony krawatowe PATONA są lekkie, dyskretne i nie rzucają się w oczy. Każdy z nich waży zaledwie 6 gramów, co zwiększa komfort noszenia i minimalizuje widoczność. Mikrofony są połączone bezprzewodowo z nadajnikiem, który jest podłączony bezpośrednio do iPhone'a przez wtyczkę Ligthning. Urządzenie ma wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 50mAh.

Od PLN 50 /24h kaucja 100pln
Zobacz więcej
PATONA 9876 Premium Mikrofon kardioidalny do aparatów, kamer Audio, Obraz i dźwięk, Patona

Mikrofon kardioidalny PATONA (znany również jako mikrofon jednokierunkowy) to mały mikrofon, który za pomocą uchwytu można przymocować do aparatu cyfrowego, kamery i smartfona. Mikrofony kardioidalne są jednokierunkowe, co oznacza, że mogą zbierać dźwięk głównie z przodu i odrzucania dźwięku z boków oraz z tyłu.

Od PLN 50 /24h kaucja 100pln
Zobacz więcej
RODE NT-USB – Mikrofon Pojemnościowy USB Audio, RODE, Obraz i dźwięk

NT-USB to bardzo wszechstronny mikrofon z bocznym wejściem, który idealnie nadaje się do nagrywania śpiewu i występów muzycznych, a także do zastosowań mówionych, takich jak podcasting i voice-over. Jest on w pełni kompatybilny ze wszystkimi popularnymi aplikacjami do nagrywania na komputerach z systemem Windows i Mac OS

Od PLN 50 /24h kaucja 250pln
Zobacz więcej
RODE NTG-1 Audio, RODE, Obraz i dźwięk

Profesjonalny mikrofon typu shotgun przeznaczony do zastosowań filmowych, radiowych i TV

Od PLN 50 /24h kaucja 250pln
Zobacz więcej
RODE STEREO VIDEOMIC Audio, RODE, Obraz i dźwięk

Rode STEREO VideoMic - Stereofoniczny, pojemnościowy mikrofon X/Y

Od PLN 50 /24h kaucja 250pln
Zobacz więcej
RODE VIDEOMIC RYCOTE Audio, RODE, Obraz i dźwięk

RØDE VideoMic to profesjonalnej klasy pojemnościowy mikrofon shotgun 1/2" przeznaczony do użytku z konsumenckimi kamerami wideo i osobistymi rejestratorami dźwięku.

Od PLN 50 /24h kaucja 250pln
Zobacz więcej
RODELink FILMMAKER KIT Audio, RODE, Obraz i dźwięk

RØDELink Filmmaker Kit zapewnia wszystko, czego potrzeba do pezprzewodowego nagrywania filmów, łącznie z odbiornikiem, nadajnikiem i mikrofonem typu lavalier o jakości emisyjnej.

Od PLN 100 /24h kaucja 250pln
Zobacz więcej
ZHIYUN Gimbal Crane M3S Combo Obraz i dźwięk, ZHIYUN

Gimbal Zhiyun Crane M3S Combo to idealne narzędzie do vlogowania, podróży i mediów społecznościowych. Ultrakompaktowy, przenośny powerhouse o wadze 705 g ma wysoką nośność i może obsługiwać bardziej popularne pełnoklatkowe aparaty i obiektywy, ale może być również używany z telefonami komórkowymi i kamerami akcji.

Od PLN 100 /24h kaucja 250pln
Zobacz więcej
ZHIYUN Gimbal Smooth 5S Grey Obraz i dźwięk, ZHIYUN

Nowy Zhiyun Smooth 5S to doskonałe narzędzie do kreatywnego wyrażania siebie w postaci stabilnych i perfekcyjnych treści video. Smooth 5S wyposażony jest w kilka zmodernizowanych funkcji, takich jak doskonała stabilizacja obrazu, dzięki której jest bardziej wydajny i kompatybilny z większymi smartfonami, wbudowana mocna lampa LED i akumulator, który działa do 25 godzin.

Od PLN 50 /24h kaucja 250pln
Zobacz więcej