Sigma S 70-200/2.8 DG OS HSM Canon

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
1 200 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

 

Sigma S 70-200/2.8 DG OS HSM Canon

Flagowy, jasny teleobiektyw zaprojektowany by sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom profesjonalnych fotografów. Obiektywy zmiennoogniskowe ze stałym światem F/2.8 są niezbędnym wyposażeniem wielu profesjonalnych fotografów. Zakres ogniskowych 70-200/2.8 jest w szczególności wykorzystywany w takich rodzajach fotografii jak : sport, krajobraz czy portret. Sigma 70-200/2.8 dg os hsm Sport oferuje doskonałą jakość optyczną w całym zakresie ogniskowych, dzięki unikalnej konstrukcji optycznej i doskonałej ergonomii.

 

 

Dodatkowo obiektyw został wyposażony w system OS, który zapewnia efekt stabilizacji na poziomie 4 EV. Szybki AF, dzięki ultradźwiękowemu silnikowi HSM ze zaktualizowanym algorytmem, umożliwia błyskawiczne uchwycenie chwili. Jak każdy obiektyw z lini SPORT  pyło i bryzgoszczelna obudowa zapewnia bezpieczne użytkowanie nawet w najtrudniejszych warunkach. Obiektyw zaprojektowany z myślą o pasjonatach sportu, przyrody, spoterach. Obiektyw 70-200 jest zgodny z korekcją aberracji w aparacie – dzięki dopasowaniu korekcji poziomów jasności na brzegach obrazu, dystorsji oraz aberracji chromatycznej do charakterystyki optycznej obiektywu funkcja ta pozwala uzyskać jeszcze wyższą jakość optyczną.

 

Sigma S 70-200/2.8 DG OS HSM Canon

 

Wysoka jakość optyczna w całym zakresie ogniskowych – Obiektyw Sigma S 70-200/2.8 DG OS HSM Canon

W celu zapewnienia najwyższej jakości obrazu Sigma 70-200 Canon został wyposażony w aż 9 elementów FLD* ( o charakterystyce zbliżonej do fluorytu) i jeden element SLD** ( o niskiej dyspersji ) co  zapewniają idealną korekcję wszelkiego rodzaju aberracji. Obiektyw zapewnia ostre i kontrastowe zdjęcia w całym zakresie ogniskowych, nawet na maksymalnie otwartej przysłonie. Udało się także uzyskać niezwykle delikatny i naturalny efekt bokeh, czyniąc z tego obiektywu idealne narzędzie do zdjęć portretowych.

Cała konstrukcja optyczna składa się z 24 elementów w 22 grupach.

*FLD – szkło o ultra niskiej dyspersji, które oferuje wydajność na najwyższym poziomie, a jego właściwości są podobne do fluorytu.

**SLD – szkło o niskiej dyspersji mające na celu minimalizację abercji chromatycznych.

 

Pozostałe obiektywy w naszej ofercie

Specyfikacja

Oznaczenia:
S 70-200 mm f/2.8 DG OS HSM
Ogniskowa [mm]:
70-200
Kąt widzenia [stopnie]:
34,3-12,3 stopni
Przysłona [f/]:
f/2.8
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
120 cm
Stabilizacja:
Jest
Budowa:
24 elementy w 22 grupach
Skala odwzorowania:
maks. 1:4,8
Średnica filtra [mm]:
82
Waga [g]:
1805