Sigma 85mm F1.4 DG DN Art Sony E

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
1 000 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

 

Sigma 85mm F1.4 DG DN Art Sony E

 

Obiektyw SIGMA 85mm F1.4 DG DN  Art – Sony E to doskonały obiektyw portretowy, który łączy w sobie niespotykaną ostrość i kontrastowość, z pięknym efektem bokeh, co z pewnością zadowoli zarówno fotografów profesjonalnych, jak i zaawansowanych amatorów. Ogniskowa 85mm i bokeh przy jasności F1.4 pozwalają na wyróżnianie fotografowanego obiektu z tła, co jest jedną z esencji robienia zdjęć portretowych.

To niesamowite, iż mimo swoich rekordowych osiągów, to niezwykle lekka i kompaktowa konstrukcja, a niewielki korpus jest wyposażony w szereg funkcji, w tym konstrukcję odporną na kurz i zachlapania, wspieraną przez doskonałą jakość użytych materiałów. Obiektyw jest bez wątpienia najlepszym obiektywem portretowym firmy SIGMA w erze bezlusterkowców.

 

 

Lekki i kompaktowy – nowe spojrzenie na F1.4 – obiektyw SIGMA 85mm F1.4 DG DN  Art

Obiektyw 85mm F1.4 DG DN  Art – Sony E waży 630 g i cechuje się rozmiarem filtrów 77 mm oraz długością korpusu 94,1 mm*. Zaprojektowany specjalnie dla aparatów bezlusterkowych, ma jasną przysłonę obiektywu i doskonałe parametry optyczne oraz lekką i kompaktową obudowę, co od dawna było trudne do osiągnięcia.

System silnika AF wykorzystuje nowej klasy silnik krokowy, który jest zoptymalizowany zarówno pod kątem AF z detekcją fazy, jak i AF z kontrastem. Zapewnia to nie tylko płynne fotografowanie możliwe tylko w przypadku aparatu bezlusterkowego, takiego jak AF z detekcją twarzy/oczu, ale także znacznie zmniejsza sam korpus obiektywu, ponieważ soczewka skupiająca została zmniejszona, aby lepiej pasowała do silnika krokowego. Co więcej, wykorzystując w pełni funkcje korekcji aberracji w aparacie, SIGMA była w stanie skoncentrować się na aberracjach, które mogły być skorygowane wyłącznie przez konstrukcję optyczną, co dodatkowo przyczyniło się do zmniejszenia rozmiaru obiektywu.

 

 

Pełen zakres funkcjonalności i doskonała jakość wykonania

Ten kompaktowy obiektyw SIGMA 85mm F1.4 DG DN  Art  został wyposażony w szereg funkcji, które zadowolą zarówno fotografów profesjonalnych, jak i zaawansowanych amatorów. Obiektyw wprowadziła przełącznik blokady pierścienia przysłony, który zapobiega jego niezamierzonemu ruchowi podczas fotografowania bądź filmowania, pozwalając użytkownikom skupić się na tworzeniu własnego materiału. Przełącznik AF/MF na korpusie obiektywu i „przycisk AFL*”, który umożliwia przypisywanie różnych funkcji z korpusu aparatu, również ułatwiają fotografowanie.

Specyfikacja

Ogniskowa [mm]:
85
Kąt widzenia [stopnie]:
28.6
Przysłona [f/]:
1.4
Budowa:
15 elementów w 11 grupach (5xSLD i 1 soczewka asferyczna)
Skala odwzorowania:
1:8.4
Średnica filtra [mm]:
77
Waga [g]:
625
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
82.8 x 96.1