Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary Fujifilm X

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
350 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

 

Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary Fujifilm X

 

Kolejny obiektyw z doskonałej linii Contemporary, wykorzystującej najnowsze technologie Sigmy. W celu optymalnego zbalansowania przy współpracy z lekkimi, niewielkimi korpusami bezlusterkowców Sigma 30mm F/1.4 C DN Fujifilm X ma niezwykle kompaktowy rozmiar. Co więcej, specjalna konstrukcja soczewek ogniskujących pozwala na szybkie i płynne ustawianie ostrości – szczególnie istotne przy filmowaniu. Obiektyw łączy niewielkie rozmiary z wygodą użytkowania, przy zachowaniu doskonałej jakości obrazu. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii Sigmy, niewielka dystorsja obiektywu korygowana jest elektronicznie.

 

sigma-c-16mm-f1.4-dc-dn-fujifilm-x

 

Połączenie kompaktowości z wybitną jakością optyki – Sigma 30mm f/1.4 DC DN C Fujifilm

Przednia soczewka obiektywu Sigma C 30mm  posiada wysoki współczynnik refrakcji, wykonana jest ze szkła o wysokiej dyspersji by zwiększyć ostrość obrazu i zmniejszyć wymiary obiektywu. By zoptymalizować obiektyw pod kontem współpracy z bezlusterkowcami przy zachowaniu wybitnej ostrości i kompaktowych wymiarów, obiektyw wyposażony został także w dwie soczewki asferyczne. Sigma 30mm f/1.4 C DN korzysta z technologii wewnętrznego ogniskowania, a lekkie soczewki w grupie ogniskującej pozwalają na ograniczenie wymiarów i masy obiektywu. Ponadto, obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary do Fujifilm zachowuje stabilność, niezależnie czy fotografujemy z ręki, czy ze statywu. W budowie obiektywu wykorzystano materiały, które przyczyniają się do zmniejszenia wagi i rozmiarów. Podsumowując, jest to wyjątkowy obiektyw, łączący znakomitą wydajność optyczną z kompaktowymi wymiarami i wygodą użytkowania.

 

 

Redukcja flar i blików – obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC DN C

Już na wczesnych etapach procesu projektowania obiektywów, mierzone są flary i bliki w celu zbadania odporności mechanizmu optycznego na silne źródła światła. Specjalna wielowarstwowa powłoka redukuje flary i bliki, by umożliwić fotografom wykonywanie ostrych zdjęć nawet w trudnym oświetleniu.

Specyfikacja

Ogniskowa [mm]:
30
Przysłona [f/]:
1.4
Kąt widzenia [stopnie]:
39,6
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
20
Budowa:
9 elementów w 7 grupach
Skala odwzorowania:
1 : 7
Średnica filtra [mm]:
52
Waga [g]:
265
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
64,8 x 73,3