Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM ART Nikon

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
600 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

 

Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM ART Nikon

 

Bardzo jasny zoom o stałym świetle F1.8. Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM ART Nikon to obiektyw nowej generacji, który łączy doskonałą jakość i światło obiektywów stałoogniskowych z uniwersalnością zoom’a. W porównaniu z przysłoną F2.8 w innych topowych obiektywach zmiennoogniskowych, ułatwia fotografowanie z krótszym czasem otwarcia migawki (w trudniejszych warunkach oświetleniowych), a także zmniejsza głębię ostrości co jest bardzo pożądane np przy fotografii portretowej.

Sigma 18-35 mm f/1.8 DC HSM ART Nikon

Konstrukcja optyczna obiektywu Sigma A 18-35mm f/1.8 Nikon

Obiektyw ma bardzo skomplikowaną konstrukcję optyczną, zastosowano w nim aż 17 soczewek ułożonych w 12 grupach. 4 z nich to soczewki sferyczne, a kolejnych 5 to elementy ze szkła SLD, odpowiedzialnego za likwidację abberacji. Tak zaawansowana konstrukcja zapewnia rewelacyjną jakość obrazu nawet przy pracy pod słońce, ponieważ wszystkie soczewki pokryto licznymi warstwami antyrefleksyjnymi eliminując bliki i flary. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego ogniskowania obiektyw nie zmienia swojej długości podczas ostrzenia oraz zmiany ogniskowych. Przednia soczewka pozostaje nieruchoma, dzięki czemu można zastosować filtry polaryzacyjne lub połówkowe.

Doskonały efekty bokeh w obiektywie Sigma 18-35mm A do Nikon

Stała wartość przysłony F1,8 w połączeniu z 9-cio listkową kołową przysłoną zapewnia korzystne rozmycie nieostrych obszarów zdjęcia. Uzyskany w ten sposób bokeh jest pożądany zarówno w fotografii, jak i wideofilmowaniu.

Zastosowanie twardego materiału TSC – obiektyw Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM ART Nikon

Nowe linie produktów posiadają bardzo przyjemne i ergonomiczne gumowe wykończenia zapewniające pewny uchwyt sprzętu. Dodatkowo cechują się nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Mosiężny bagnet łączy precyzję z wytrzymałością, zastosowanie materiału TSC (kompozytu stabilnego termicznie) w częściach wewnętrznych i zewnętrznych obiektywu przyczynia się do zwiększonej precyzji i długotrwałego użytkowania.

 

Pozostałe obiektywy w naszej ofercie

Specyfikacja

Oznaczenia:
A DC HSM
Ogniskowa [mm]:
18-35
Kąt widzenia [stopnie]:
76.5-44.2
Przysłona [f/]:
1.8
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
28
Stabilizacja:
brak
Budowa:
17 elementów w 12 grupach
Skala odwzorowania:
1:4.3
Osłona przeciwsłoneczna:
LH780-06
Średnica filtra [mm]:
72
Waga [g]:
810
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
78 x 121