Samyang AF 14mm f2.8 RF

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
600 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

 

Samyang AF 14mm f2.8 RF

14 mm ultraszerokokątny obiektyw z autofokusem do bezlusterkowych pełnoklatkowych aparatów Canon z mocowaniem RF. Wyposażony w elektroniczną kontrolę przysłony i wodoodporną konstrukcję.

Oferując bardzo szerokie pole widzenia wraz z autofokusem, obiektyw Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF jest doskonałym szerokokątnym obiektywem do bezlusterkowych aparatów Canon RF. Jego względnie szybki maksymalny otwór przysłony f / 2.8 nadaje się do pracy w trudnych warunkach oświetleniowych, a jego konstrukcja optyczna zawiera trzy elementy asferyczne i dwa elementy o niskiej dyspersji, aby zmniejszyć zniekształcenia i obwódki kolorów dla poprawy przejrzystości i ostrości.

W obiektywie Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF zastosowano również powłokę Ultra Multi-Coating, a także zintegrowaną osłonę obiektywu, aby stłumić odblaski i zjawy, zapewniając większy kontrast i dokładność kolorów podczas pracy w silnych warunkach oświetleniowych. Ponadto silnik autofokusa obiektywu zapewnia szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości, a ręczne obejście ustawiania ostrości jest również dostępne dla bardziej wyrafinowanego sterowania.

Super szerokokątna podstawa stała Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF jest przeznaczona do pełnoklatkowych bezlusterkowych aparatów Canon z mocowaniem RF. Trzy elementy asferyczne są wbudowane w układ optyczny w celu kontrolowania aberracji sferycznych w celu zwiększenia przejrzystości i rozdzielczości od krawędzi do krawędzi. Dwa elementy szklane Samyang AF 14mm f2.8 Canon RF o bardzo niskiej dyspersji działają w celu zmniejszenia aberracji chromatycznych; poprawić ogólną ostrość obrazu, przejrzystość i wierność kolorów; i pomaga zminimalizować całkowitą wagę obiektywu.

Ultra Multi-Coating – Samyang AF 14mm f2.8  RF

Ultra Multi-Coating została nałożona na poszczególne elementy w celu zmniejszenia efektu flary i zjawy w celu zwiększenia kontrastu i neutralnego balansu kolorów. Zintegrowany silnik autofokusa zapewnia szybką, dokładną i precyzyjną kontrolę AF. Dostępna jest również ręczna korekcja ostrości w celu poprawienia pozycji ostrości. Zaokrąglona siedmiostrzowa membrana przyczynia się do gładkiej i przyjemnej jakości bokeh.

Specyfikacja

Model
AF 14 mm f/2.8 RF
Typ obiektywu
Szerokokątny stałoogniskowy
Ogniskowa
14 mm
Przysłona
f/2.8
Pole widzenia
113.9 o
Liczba listków na przysłonie
7
Konstrukcja
14 elementów / 10 grup
Waga
484 g