Obiektyw FujiFilm Fujinon XF 16-80 mm f/4 R OIS WR

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
1 000 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

 

Obiektyw FujiFilm Fujinon XF 16-80 mm f/4 R OIS WR

Obiektyw FujiFilm Fujinon XF 16-80 mm f/4 R OIS WR doskonale nadaje się do szerokiej gamy sytuacji fotografowania. Jest to wszechstronny zoom równoważny 24–120 mm, od szerokiego kąta do średniego teleobiektywu, o stałej wartości maksymalnej f / 4 otwór. Uzupełnieniem tego elastycznego projektu jest zaawansowany układ optyczny, który obejmuje trzy elementy asferyczne i jeden element asferyczny ED, które pomagają zminimalizować różnorodne aberracje w celu uzyskania wysokiej ostrości i przejrzystości. Powłoka Super EBC FujiFilm Fujinon XF 16-80 mm f/4 R OIS WR  poprawia również kontrast i neutralność kolorów, zmniejszając odblaski i zacienienia podczas pracy w silnych warunkach oświetleniowych. W różnych sytuacjach korzystny jest także szybki i cichy system autofokusa FujiFilm Fujinon XF 16-80 mm f/4 R OIS WR  oraz sześciostopniowy system stabilizacji obrazu, który minimalizuje drgania aparatu. Dodatkowo soczewka FujiFilm Fujinon XF 16-80 mm jest w pełni uszczelniona do pracy w niesprzyjających warunkach.

Standardowy zoom FujiFilm Fujinon XF 16-80 mm f/4 R OIS WR   jest przeznaczony do bezlusterkowych aparatów Fujifilm w formacie APS-C i oferuje zakres ogniskowych odpowiadający 24–120 mm. Zastosowano jeden element asferyczny o bardzo niskiej dyspersji, który znacznie zmniejsza obrzęki kolorów i aberracje chromatyczne w celu zapewnienia wysokiej przejrzystości i wierności kolorów w całym zakresie ogniskowych.

Szybka i cicha praca autofokusa FujiFilm Fujinon XF 16-80 mm f/4 R OIS WR  jest korzystna zarówno dla zdjęć, jak i aplikacji wideo. Zaawansowany system optycznej stabilizacji obrazu FujiFilm Fujinon XF 16-80 mm f/4 R OIS WR   minimalizuje drgania aparatu nawet o sześć stopni, aby umożliwić ostrzejsze obrazowanie podczas pracy przy dłuższych ogniskowych lub dłuższych czasach otwarcia migawki.

Uszczelniony korpus soczewki FujiFilm Fujinon XF 16-80 mm f/4 R OIS WR   chroni przed kurzem i wilgocią, a także umożliwia bezproblemowe użytkowanie w niesprzyjających warunkach i temperaturach poniżej zera.

 

Specyfikacja

Ogniskowa
16-80mm
Minimalna wartość przysłony
f4
Maksymalna wartość przysłony
f22
Rodzaj mocowania
Fujifilm X mount
Kompatybilność z matrycą
Fujifilm APS-C
Kąt widzenia
83.2° do 20.1°
Minimalna odległość ostrzenia
35 cm
Skala odwzorowania
1 : 3.7 (0.25x)
Konstrukcja optyczna
16 elementów ułożonych w 12 grupach, w tym z trzy elementy asferyczne oraz jeden element asferyczny ED.
Liczba listków przysłony
9
Ustawianie ostrości
System AF z wewnętrznym ogniskowaniem.System wykorzystuje silnik krokowy znany ze swej cichej i precyzyjnej pracy, co pozwala na szybkie i bezgłośne automatyczne ustawianie ostrości.
Stabilizacja
Tak, optyczna
Średnica filtra
72 mm
Wymiary
78.3 x 88.9 mm
Waga
440 g