Nikon Nikkor 35 mm f/1.8G AF-S DX

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
250 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

Nikkor 35 mm f/1.8G AF-S DX

Żywe ujęcia uliczne lub sceny z podróży. Doskonałe zdjęcia portretowe. Wszechstronne możliwości obiektywu AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8G sprawiają, że to obowiązkowa pozycja w arsenale każdego fotografującego w formacie DX, niezależnie od stopnia zaawansowania.

 

 

Nieszczególnie szeroki kąt i niezbyt długa ogniskowa – obiektyw Nikkor 35 mm 

Wybierasz się na tętniący życiem bazar lub fotografujesz niedaleko swojego domu? Dzięki naturalnej perspektywie tego obiektywu zrobisz piękne zdjęcia i filmy. Kąt widzenia obiektywu AF-S DX Nikkor 35mm f/1.8G jest podobny do kąta widzenia obiektywu o ogniskowej 50 mm używanego z aparatem pełnoklatkowym. Perspektywa zbliżona do normalnej perspektywy nieuzbrojonego oka podczas patrzenia na wprost pozwala na naturalne kadrowanie zarówno przy fotografowaniu, jak i filmowaniu. Aby uchwycić obiekt wraz z częścią otoczenia, nie trzeba podchodzić za blisko ani stać daleko z tyłu.

 

 

Rewelacyjny w słabym świetle – obiektyw Nikkor 35 mm

Elastyczność tego obiektywu Nikkor 35mm pozwala się cieszyć fotografowaniem przez cały dzień. Duży maksymalny otwór względny f/1,8 zapewnia wyjątkową ostrość obrazu, nawet w słabnącym świetle. Obiektyw Nikkor 35mm f/1.8G świetnie się sprawdza podczas fotografowania w świetle zastanym. Nie trzeba kończyć fotografowania, gdy się ściemnia, a w miejscach z nastrojowym światłem można robić wspaniałe zdjęcia portretowe. Ponadto dzięki dużemu maksymalnemu otworowi względnemu obraz w wizjerze jest jaśniejszy, co pozwala na precyzyjniejsze komponowanie zdjęć.

 

 

 

Idealne rozmycie tła – obiektyw Nikkor 35 mm

Odkryj tajemnicę miękkiego, nieostrego tła. Łatwe wyodrębnienie obiektu z tła pozwala uzyskiwać ekspresyjne efekty. Sekretem pięknego rozmycia tła (bokeh) jest fotografowanie z szeroko otwartą przysłoną. Dzięki temu uzyskuje się małą głębię ostrości. Duży maksymalny otwór względny f/1,8 sprawia, że obiektyw Nikon Nikkor AF-S 35mm f/1.8G DX daje pełną kontrolę nad głębią ostrości. Na zdjęciach i filmach można dzięki temu przedstawić ostre obiekty pierwszego planu na pięknie miękkim, nieostrym tle.

 

 

Najważniejsze informacje – obiektyw Nikkor 35 mm f/1.8G AF-S:

  • ogniskowa 35mm
  • duży maksymalny otwór przysłony (f/1,8)
  • silnik ultradźwiękowy (SWM) zapewnia szybkie i ciche działanie autofokusa
  • saawansowana konstrukcja optyczna zapewnia wyśmienitą ostrość na całej powierzchni kadru
  • niewielka, lekka i wyważona konstrukcja
  • dwa tryby ustawiania ostrości: M/A (automatyczny z priorytetem regulacji manualnej) i M (manualny)

 

Specyfikacja

Ogniskowa [mm]:
35
Kąt widzenia [stopnie]:
44
Przysłona [f/]:
1,8
Budowa:
8 elementów w 5 grupach
Skala odwzorowania:
0.16
Średnica filtra [mm]:
52
Waga [g]:
210
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
70 x 52.5