Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

Fujifilm GF 110mm f/2R LM WR

Wypożyczalnia FotoForma

Fujifilm GF 110mm f/2R LM WR (sn. 26C00140)
1358obiektyw-fujifilm-fujinon-gf110mm-f2r-lm-wr_1. obiektyw-fujifilm-fujinon-gf110mm-f2r-lm-wr_2. obiektyw-fujifilm-fujinon-gf110mm-f2r-lm-wr_4.
Obiektyw, Fujifilm, G-mount
Fujifilm GF 110mm f/2R LM WR (sn. 26C00140)

Obiektyw Fujifilm Fujinon GF110mm F2R LM WR

Fujifilm Fujinon GF110mm F2R LM WR to obiektyw do fotografii portretowej działający w średnim trybie tele. Długość ogniskowej 87 mm (odpowiednik formatu 35 mm) i jasność F2,0 przy szerokim ustawieniu przysłony pozwala uzyskać piękny efekt bokeh. Jak na szybki obiektyw średnioformatowy przystało, model ten zapewnia wysoką zdolność rozdzielczą w wyostrzonym obszarze i znakomity efekt bokeh, wzbogacając portrety o realistyczny efekt 3D. Do jego zalet należy też zaliczyć szybki i cichy autofokus wykorzystujący silnik liniowy, a także odporność na kurz i warunki pogodowe, w tym temperatury sięgające -10 °C. To profesjonalne narzędzie pracy łączące w sobie wysoką wydajność i niezawodność. Obiektywy GF oferują ultra wysoką rozdzielczość i zostały zaprojektowane tak, by w przyszłości można było jeszcze ulepszyć ich parametry. Seria GF to najlepsza klasa obiektywów opracowana na bazie wiedzy zgromadzonej podczas produkcji obiektów XF oraz rozmaitych, autorskich technologii firmy Fujifilm. Dzięki nim można w pełni wykorzystać potencjał aparatu GFX 50S.

Fujifilm Fujinon GF110mm F2R LM WR wysoka jakość obrazu

Działający w średnim trybie tele model oferuje długość ogniskowej 87 mm (odpowiednik formatu 35 mm) i fantastyczny efekt bokeh wykorzystujący dużą przysłonę F2, przez co idealnie sprawdza się w fotografii portretowej. O wysoką jakość obrazu dbają cztery soczewki ze szkła ED i wyważony układ elementów przed i za przysłoną, który ogranicza aberracje chromatyczne. Zastosowanie autofokusa z systemem wewnętrznego ogniskowania w optymalnej konfiguracji pozwala zminimalizować zmienne aberracje wynikające z różnic w odległości fotografowania.

Piękny efekt bokeh - GF110mm F2R LM WR

Konstrukcja złożona z 14 elementów w 9 grupach, w tym 4 soczewek ze szkła ED, minimalizuje aberracje sferyczne i chromatyczne. 9-listkowa okrągła przysłona tworzy piękny efekt bokeh zarówno z przodu, jak i z tyłu, dzięki czemu rozmyte obszary są bogato wyeksponowane, co jest charakterystyczne dla obiektywów średnioformatowych.

Od 150 PLN /24h kaucja 2000pln