Fujifilm Fujinon GF 80mm F1.7 R WR

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
2 500 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

 

 Fujifilm Fujinon GF 80mm F1.7 R WR

Obiektyw Fujifilm Fujinon GF 80mm F1.7 R WR oferuje nieograniczone możliwości twórcze, dzięki którym tworzenie wielkoformatowych obrazów jest bardziej elastyczne niż kiedykolwiek wcześniej. Twórz ostre obrazy o zachwycającej szczegółowości i zyskaj pewność, że za każdym razem uzyskasz niesamowite rezultaty, nawet gdy głębia ostrości jest niewielka, a poziom oświetlenia niski.

 

 

 

Fujifilm Fujinon GF 80mm F1.7 R WR doskonały obiektyw portretowy

Dokumentuj śluby, realizuj wymagające dni w plenerze i przekraczaj granice robienia zdjęć w studio – a wszystko to korzystając z jakości obrazu wielkoformatowych aparatów cyfrowych i swobody bezlusterkowców. Połączenie uniwersalnej ogniskowej i możliwości uzyskiwania zdjęć bez zniekształceń, nawet przy maksymalnym otworze przysłony, sprawia, że GF80mmF1.7 R WR jest idealnym towarzyszem portretów.

 

 

obiektyw-fujifilm-fujinon-gf-80mm-f1.7-r-wr

 

Bokeh, w który trudno uwierzyć

Obiektyw GF80mmF1.7 R WR wyposażony jest w dziewięć zaokrąglonych listków przysłony i współpracuje z matrycą GFX, aby uzyskać pięknie gładki bokeh z zadziwiającą separacją obiektu od tła. Jego konstrukcja optyczna minimalizuje aberracje i pozwala uzyskać prawdziwie hipnotyzujące i niezapomniane zdjęcia. Fotografowie często mówią, że matryce wielkoformatowe mają „wygląd”, którego nie można uzyskać na matrycy pełnoklatkowej, a ten obiektyw maksymalnie wykorzystuje tę zaletę.

 

obiektyw-fujifilm-fujinon-gf-80mm-f1.7-r-wr

 

Bez ograniczeń dla kreatywności

Uwolnij się od ciężaru i daj się ponieść kreatywności, wychodząc ze studia i udając się w plener, mając pewność, że kompaktowa konstrukcja obiektywu zawsze sprosta zadaniu. Mierzący zaledwie 99,2 mm (3,9 cala) i ważący zaledwie 795 g (1,75 funta) Fujinon GF 80mm F1.7 R WR oferuje wyjątkową poręczność, dzięki czemu możesz robić wspaniałe zdjęcia w dowolnym miejscu.

Specyfikacja

Ogniskowa [mm]:
80mm
Przysłona [f/]:
F1.7
Kąt widzenia [stopnie]:
37.7°
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
70 cm
Budowa:
12 elementów w 9 grupach
Skala odwzorowania:
0.15x
Średnica filtra [mm]:
77 mm
Waga [g]:
795 g
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
94.7mm x 99.2mm