Fujifilm Fujinon GF 50mm F3.5 R LM WR

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
1 000 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

 

Fujifilm Fujinon GF 50mm F3.5 R LM WR

 

Fujifilm Fujinon GF 50mm F3.5 R LM WR to najmniejszy i najlżejszy (335g) obiektyw GF o maksymalnym otworze przysłony 3,5 i ogniskowej 50 mm (odpowiednik 40 mm w formacie filmu 35 mm). Po podłączeniu do GFX 50R, połączenie to waży zaledwie 1110 g, co czyni go najlżejszym zestawem GFX jak dotąd i idealnym wyborem do fotografii ulicznej i podróżniczej.

Obiektyw Fujifilm Fujinon GF 50mm F3.5 R LM WR najważniejsze cechy:

  • Imponująco kompaktowa konstrukcja typu „pancake” sprawia, że ten obiektyw jest szczególnie przenośny i idealny do codziennego fotografowania.
  • Dziewięcioelementowa, sześciogrupowa konstrukcja optyczna zawiera jeden element asferyczny, który ogranicza aberracje sferyczne i zniekształcenia, zapewniając czystsze, bardziej realistyczne renderowanie i ostrzejszą jakość obrazu.
  • Liniowy silnik AF jest używany do wyjątkowo szybkiego i cichego ustawiania ostrości i doskonale nadaje się zarówno do zastosowań fotograficznych, jak i wideo.
  • Fizyczny pierścień przysłony umożliwia intuicyjną regulację ustawień ekspozycji i zawiera pozycję C.
  • Odporna na kurz i warunki atmosferyczne konstrukcja fizyczna umożliwia pracę w trudnych warunkach klimatycznych i temperaturach nawet do 14 ° F.
  • Zaokrąglona dziewięcio listkowa przysłona zapewnia piękny efekt bokeh.

 

 

GF 50mm F3.5 R LM WR wyjątkowa jakość obrazu

Obiektyw składa się z 9 elementów ustawionych w 6 grupach, w tym jednej soczewki asferycznej. Taka konfiguracja minimalizuje aberrację sferyczną i zniekształcenia, umożliwiając doskonałą rozdzielczość obrazu i bogatą reprodukcję tonalną. Ten obiektyw ma niski współczynnik oddychania, dzięki czemu nadaje się do nagrywania filmów.

Specyfikacja

Ogniskowa [mm]:
50 mm
Przysłona [f/]:
f/3.5
Kąt widzenia [stopnie]:
57,4
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
55 cm
Budowa:
9 elementów w 6 grupach
Skala odwzorowania:
0,1x
Średnica filtra [mm]:
62 mm
Waga [g]:
335 g
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
84x48 mm