Canon EF 24-70 mm f/2.8 L II USM

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
1 800 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

 

Canon EF 24-70 mm f/2.8 L II USM

Następca obiektywu EF 24-70/2.8 L USM dzięki przeprojektowanej konstrukcji zapewnia zawsze ostre i kontrastowe obrazy. Doskonały do pełnoklatkowych aparatów EOS. Jasna przysłona f/2,8 (maks. otwór) jest dostępna w całym zakresie ogniskowych, co umożliwia fotografowanie z ręki w słabym świetle w różnych sytuacjach. Minimalna odległość ogniskowania wynosi 0,38 m przy wszystkich długościach ogniskowych w całym zakresie zoomu. Pierścieniowy silnik ultradźwiękowy (USM) idealnie współpracuje z wydajnym procesorem i zaawansowanymi algorytmami autofokusu, co zapewnia precyzyjne, ciche i bardzo szybkie ustawianie ostrości. Pozwala na pełną kontrolę nad każdym ujęciem, dzięki możliwości dostrojenia ręcznego lub zmiany ostrości, nawet kiedy autofokus jest włączony.

 

Rozległy zakres zoomu – obiektyw Canon EF 24-70 mm f/2.8 L II USM

Obiektyw EF 24-70 mm oferuje wszechstronny zakres zoomu, doskonały do wielu zastosowań — od krajobrazów i zdjęć z podróży po portrety i fotoreportaże, a dzięki jasnej przysłonie wspomaga fotografowanie z ręki w trudnych warunkach oświetleniowych.

 

Konstrukcja optyczna nowej generacji

Canon EF 24-70 mm f/2.8 L II USM zapewnia najwyższą jakość obrazu w całym zakresie zbliżania dzięki zastosowaniu elementów asferycznych, szkła o niskiej i superniskiej dyspersji. Nowa konstrukcja optyczna gwarantuje najwyższy poziom ostrości w całym kadrze.

 

 

Wszechstronny zakres zoomu – Canon EF 24-70 mm f/2.8L II USM

Od 24 do 70 mmIdealne uzupełnienie każdego pełnoklatkowego aparatu EOS. Doskonałe do wielu zastosowań — od krajobrazów i zdjęć z podróży po portrety i fotoreportaże. Fotografowanie w słabym świetleJasna przysłona f/2,8 (maks. otwór) jest dostępna w całym zakresie zbliżania, co umożliwia fotografowanie z ręki w słabym świetle w różnych sytuacjach.

 

Pozostałe obiektywy w naszej ofercie

Specyfikacja

Oznaczenia:
L II EF USM
Ogniskowa [mm]:
24-70
Kąt widzenia [stopnie]:
84-34 (po przekątnej)
Przysłona [f/]:
2.8
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
38
Budowa:
18 elementów w 13 grupach
Średnica filtra [mm]:
82
Waga [g]:
805
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
88.5 x 113