Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

Obiektywy

Wypożyczalnia FotoForma

Nikon Nikkor Z 50mm f/1.8 (sn.20132982)
obiektyw-nikon-nikkor-z-50mm-f1. obiektyw-nikon-nikkor-z-50mm-f1. obiektyw-nikon-nikkor-z-50mm-f1.
Obiektyw, Nikon, Z-mount
Nikon Nikkor Z 50mm f/1.8 (sn.20132982)

Kup teraz w sklepie Fotoforma. 

Bezkompromisowa precyzja obiektywu Nikkor Z 50mm 1.8 S

Pełen realizm. Więcej światła. Doskonała zdolność rozdzielcza i doskonała korekcja winietowania pozwalają na zachowanie najdrobniejszych szczegółów nawet w narożnikach kadru w obiektywie Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S. Każdy element sceny jest idealnie odwzorowany, nawet podczas fotografowania z maksymalnie otwartą przysłoną.

Ostrzejszy obiektyw Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

Minimalizacja aberracji komatycznej pozwala doskonale odwzorować punktowe źródła światła, na przykład latarnie uliczne nocą. Punktowe źródła światła są odwzorowane jako punkty, nawet przy krawędziach kadru.

Z obiektywem Nikon Nikkor Z 50mm 1.8 S uzyskasz jasne zdjęcia

Dwie soczewki ze szkła ED i dwie soczewki asferyczne zapewniają ostre, wspaniałe zdjęcia o bogatej kolorystyce i głębokim kontraście.

Fotografuj doskonalej dzięki Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

Opracowana przez firmę Nikon przeciwodblaskowa powłoka nanokrystaliczna ogranicza refleksy i flarę, co pozwala uzyskać kontrastowe zdjęcia nawet podczas fotografowania pod światło. To samo dotyczy fotografowania scen z wieloma źródłami światła padającego bezpośrednio na kadr.

Obiektyw Nikkor Z 50 mm 1.8 S gwarantuje artyzm z dowolnej odległości

Płynne rozmycie tła. Znakomita ostrość. W połączeniu z niezwykle szczegółowymi cieniami i światłami kadru rejestrowanymi przez aparat Z firmy Nikon obiektyw pozwala tworzyć zdjęcia o wspaniałej głębi.

Znakomite rozmycie tła - Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

Kremowy, naturalny efekt rozmycia tła to zasługa przysłony f/1,8 i dziewięciosegmentowej konstrukcji przysłony o okrągłym otworze. Światła kadru w obiektywie Nikon Nikkor Z 50mm 1.8 S są odtworzone jako subtelne punkty. Nawet po nieznacznym przymknięciu przysłony można uzyskać piękne, płynne efekty.

Wyjątkowy i niepowtarzalny obiektyw Nikon Nikkor Z 50 mm 1.8 S

Zastosowany w obiektywie Nikkor Z 50 mm 1.8 S system wielokrotnego ogniskowania dba o wyraźne odwzorowanie obszaru ostrości, nawet podczas fotografowania z bliska. Światła kadru są odtworzone jako subtelne punkty.

Od 100 PLN /24h kaucja 1000pln
Zeiss logo black