Obiektyw

Ten obiektyw został zaprojektowany tak, aby w miarę jego używania zwiększać radość z fotografowania. Osiąga to dzięki niewielkim rozmiarom w połączeniu z aparatem, co pozwala mieć pewność, że można go używać w każdych warunkach.

Ten obiektyw został zaprojektowany tak, aby w miarę jego używania zwiększać radość z fotografowania. Osiąga to dzięki niewielkim rozmiarom w połączeniu z aparatem, co pozwala mieć pewność, że można go używać w każdych warunkach.

Fujifilm Fujinon GF 50mm F3.5 R LM WR to najmniejszy i najlżejszy (335g) obiektyw GF o maksymalnym otworze przysłony 3,5 i ogniskowej 50 mm (odpowiednik 40 mm w formacie filmu 35 mm). Po podłączeniu do GFX 50R, połączenie to waży zaledwie 1110 g, co czyni go najlżejszym zestawem GFX jak dotąd i idealnym wyborem do fotografii ulicznej i podróżniczej.

Obiektyw GF80mmF1.7 R WR wyposażony jest w dziewięć zaokrąglonych listków przysłony i współpracuje z matrycą GFX, aby uzyskać pięknie gładki bokeh z zadziwiającą separacją obiektu od tła. Jego konstrukcja optyczna minimalizuje aberracje i pozwala uzyskać prawdziwie hipnotyzujące i niezapomniane zdjęcia.

Zaawansowany układ optyczny pozwala na znaczne zmniejszenie całkowitej długości tubusu obiektywu Sony FE 12-24 mm F4 G, a także średnicy przedniego elementu, a jednocześnie zapewnia najwyższe możliwe parametry optyczne niezależnie od ogniskowej i ustawień przesłony. Niewielkie wymiary i waga 565 g (20 oz) sprawiają, że jest to idealny obiektyw dla osób, dla których liczy się łatwe przenoszenie i mobilność.

Sony FE 14 mm F1.8 GM - SEL14F18GM to jasny stałoogniskowy obiektyw superszerokokątny G Master o innowacyjnej konstrukcji. Zaawansowana technologia zapewnia znakomitą rozdzielczość i finezyjny efekt bokeh nawet przy przysłonie F1.8.

Realistycznie odwzorowane punktowe źródła światła - obiektyw Sony FE 20 mm f/1,8 G - SEL20F18G. Dwie soczewki AA (zaawansowane asferyczne) i trzy ze szkła ED (o bardzo małej dyspersji) minimalizują astygmatyzm w płaszczyźnie sagitalnej.

Do filmów i fotografii - obiektyw Sony FE 90 mm f/2.8 Macro G OSS
Wymagania stawiane obiektywom do filmowania są pod pewnymi względami większe niż dla obiektywów przeznaczonych tylko do fotografii. Firma Sony dba zatem, by modele wykorzystywane do nagrywania filmów odznaczały się cichą pracą i możliwie najmniejszą niestabilnością kąta widzenia przy nastawianiu ostrości.

Obiektyw Tamron 150-500 mm f/5-6.7 Di III VC VXD ma zaledwie 209,6 mm długości i maksymalną średnicę 93 mm, co jest zdumiewająco kompaktowym rozmiarem jak na ultra-teleobiektyw zmiennoogniskowy 500 mm przeznaczony do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Sony. Nawet po wysunięciu na koniec teleobiektywu 500 mm, obiektyw Tamron 150-500 mm f/5-6.7 Di III VC VXD jest nadal niezwykle kompaktowy i ma tylko 283 mm, a waga wynosi 1725 g bez mocowania do statywu.

Sigma 14mm F1.4 DG DN Art Sony E to jedyny na świecie obiektyw, który łączy ultra szerokokątną ogniskową 14mm z przysłoną F1.4. Wszystko co najlepsze do astrofotografii

Sigma C 28-70mm F2.8 DG DN Sony E wyznacza na nowo standardy w kategorii standardowych obiektywów zmiennoogniskowych do bezlusterkowców, łącząc doskonałą jakość optyczną ze stałą przysłonę F2.8, zamkniętą w lekkiej i niewielkiej obudowie.

Obiektyw stałoogniskowy G Master Sony FE 50 mm f/1.2 GM - SEL50F12GM z maksymalnym otworem przysłony F1.2 jest marzeniem każdego twórcy. Obiektyw Sony FE 50 mm f/1.2 GM umożliwia zdjęcia w szerszym zakresie warunków oświetlenia, zapewnia też wysoką rozdzielczość, bardzo szybki autofokus i wspaniały, typowy dla serii G Master efekt bokeh.

Leica Vario-Elmarit-SL 24–70 f/2.8 ASPH. to standardowy zoom o doskonałej jasności, który powinien się znaleźć w każdej torbie fotograficznej posiadacza lub posiadaczki SL-System. Ten uniwersalny obiektyw nadaje się do reportażu, podróży, studio, fotografii architektonicznej i krajobrazowej, a także portretów, zbliżeń i produkcji wideo.

Fujifilm Fujinon GF 55mm F1.7 R WR to pierwszy obiektyw GF wykorzystujący 11 listków przysłony, co pozwala uzyskać otwór przysłony o niemal idealnie okrągłym kształcie. Dlatego właśnie obiektyw potrafi wygenerować zaokrąglony bokeh, nawet przy lekko przymkniętej przysłonie. Daje to możliwość uzyskania pięknego rozmycia szkła w wielu różnych sytuacjach fotograficznych.

Wysoka jakość optyczna w całym zakresie ogniskowych - Sigma 70-200mm F2.8 DG DN OS Sports Sony E. Szybki AF z podwójnym napędem liniowym HLA. Obiektyw Sigma 70-200mm F2.8 DG DN OS Sports Sony E - wydajny system stabilizacji obrazu OS2

Obiektyw Sony FE 35 mm f/1.4 GM - SEL35F14GM z mocowaniem typu E jest oparty na najbardziej zaawansowanej technologii Sony. Zapewnia charakterystyczną dla serii Sony G Master rozdzielczość i efekt bokeh oraz wyjątkową szybkość i dokładność systemu AF. Jak na obiektyw 35 mm z dużą przysłoną ma zaskakująco małe wymiary. Obiektyw Sony FE 35 mm f/1.4 GM - SEL35F14GM Będzie idealny tam, gdzie liczy się jakość i poręczność.

Obiektyw Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 zawiera kilka ulepszeń w porównaniu do pierwszej generacji, a być może największą nowością jest wprowadzenie uznanego mechanizmu VC firmy Tamron.

Obiektyw Tamron 150-500mm f/5-6.7 Di III VC VXD Nikon Z jest wyposażony w uznany liniowy silnik AF VXD firmy Tamron, który w połączeniu z potężnym AF Nikon Z pozwala na szybkie śledzenie ostrości. Tamron 150-500mm f/5-6.7 DI III VC VXD jest doskonałym wyborem do nagrywania filmów. Obiektyw jest również wyposażony w Tamron VC (stabilizator obrazu) dla stabilnego fotografowania z ręki.

Obiektyw M.Zuiko 300mm F4.0 IS PRO (odpowiednik 35 mm: 600 mm; jedna trzecia rozmiaru i wagi typowych obiektywów DSLR o ogniskowej 600 mm) jest wystarczająco lekki, aby fotografować z ręki i wystarczająco kompaktowy (2,8 kg), aby zabrać go nawet na najbardziej uciążliwe wyprawy. 5‑osiowa Sync IS wykorzystuje stabilizację w korpusie i obiektywie, aby harmonijnie zapewnić sześć stopni kompensacji czasu otwarcia migawki* i niezwykle ostre, szczegółowe zdjęcia.

Obiektyw Sigma 50mm F1.2 DG DN Art Sony E - Najwyższa jakość optyczna połączona z przysłoną F1.2 Optymalizacja układu optycznego, wykorzystująca m.in. 4 soczewki aferyczne zaowocowała zminimalizowaniem efektu oddychania obiektywu (tzw. „Focus breathing”), co znajdzie uznanie wśród użytkowników nagrywających materiały wideo.