Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

Mikrofony

Mikrofony

Dobry mikrofon to inwestycja w dobry dźwięk. Zadbaj o jakość dźwięku w swoim filmie, oferujemy w wypożyczalni Fotoforma mikrofony o różnej charakterystyce i jakości Rode, Hollyland oraz mikrofony Patona czy Boya. Dodatkowo posiadamy RODE NT-USB – Mikrofon Pojemnościowy USB idealne rozwiązanie dla lektorów czy osób nagrywających podcasty.
HOLLYLAND Lark M2 Combo - Bezprzewodowy mikrofon krawatowy Mikrofony, Hollyland

Hollyland Lark M2 - Studyjna jakość dźwięku Hi-Fi 48kHz/24bit
Zaprojektowany we współpracy z profesjonalnymi inżynierami dźwięku, LARK M2 posiada wysokiej klasy komponenty MIC i zaawansowane algorytmy audio, które działają płynnie, aby zapewnić naturalny, wysokiej jakości dźwięk przy minimalnych stratach. Oferuje również format audio 48 kHz/24 bity, umożliwiając przechwytywanie każdego dźwięku z niesamowitą dokładnością, tak jak słyszałbyś to własnymi uszami.

Od PLN 50 /24h kaucja 500pln
Zobacz więcej
HOLLYLAND Lark Max - Bezprzewodowy zestaw mikrofonowy Mikrofony, Hollyland

Nowy standard jakości dźwięku - Bezprzewodowy zestaw Hollyland Lark Max wyznacza nowy standard jakości dźwięku, zapewniając niezrównane bogactwo i klarowność. Nadajnik ma wbudowaną pamięć 8 GB i obsługuje do 14 godzin nagrywania zapasowego, co czyni go idealnym do wywiadów, vlogów, podcastów, edukacji online i wszystkich innych nagrań audio, które wymagają wysokiej jakości rozwiązania audio.

Od PLN 50 /24h kaucja 500pln
Zobacz więcej
PATONA 9875 Premium 2x Mikrofony krawatowe do Apple iPhone i iPad Mikrofony, Patona

PATONA 9875 Premium 2x Mikrofony krawatowe do Apple iPhone i iPad - Mikrofony krawatowe PATONA są lekkie, dyskretne i nie rzucają się w oczy. Każdy z nich waży zaledwie 6 gramów, co zwiększa komfort noszenia i minimalizuje widoczność. Mikrofony są połączone bezprzewodowo z nadajnikiem, który jest podłączony bezpośrednio do iPhone'a przez wtyczkę Ligthning. Urządzenie ma wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 50mAh.

Od PLN 50 /24h kaucja 100pln
Zobacz więcej
PATONA mikrofon kardioidalny do aparatów, kamer 9876 Premium Mikrofony, Patona

Mikrofon kardioidalny PATONA (znany również jako mikrofon jednokierunkowy) to mały mikrofon, który za pomocą uchwytu można przymocować do aparatu cyfrowego, kamery i smartfona. Mikrofony kardioidalne są jednokierunkowe, co oznacza, że mogą zbierać dźwięk głównie z przodu i odrzucania dźwięku z boków oraz z tyłu.

Od PLN 50 /24h kaucja 100pln
Zobacz więcej
RODE NT-USB – Mikrofon Pojemnościowy USB (sn. Ck0493922) Mikrofony, RODE, Obraz i dźwięk

NT-USB to bardzo wszechstronny mikrofon z bocznym wejściem, który idealnie nadaje się do nagrywania śpiewu i występów muzycznych, a także do zastosowań mówionych, takich jak podcasting i voice-over. Jest on w pełni kompatybilny ze wszystkimi popularnymi aplikacjami do nagrywania na komputerach z systemem Windows i Mac OS

Od PLN 50 /24h kaucja 250pln
Zobacz więcej
RODE NTG-1 Mikrofony, RODE, Obraz i dźwięk

Profesjonalny mikrofon typu shotgun przeznaczony do zastosowań filmowych, radiowych i TV

Od PLN 50 /24h kaucja 250pln
Zobacz więcej
RODE STEREO VIDEOMIC Mikrofony, RODE, Obraz i dźwięk

Rode STEREO VideoMic - Stereofoniczny, pojemnościowy mikrofon X/Y

Od PLN 50 /24h kaucja 250pln
Zobacz więcej
RODE VIDEOMIC RYCOTE Mikrofony, RODE, Obraz i dźwięk

RØDE VideoMic to profesjonalnej klasy pojemnościowy mikrofon shotgun 1/2" przeznaczony do użytku z konsumenckimi kamerami wideo i osobistymi rejestratorami dźwięku.

Od PLN 50 /24h kaucja 250pln
Zobacz więcej
RODELink FILMMAKER KIT (sn. CY001529) Mikrofony, RODE, Obraz i dźwięk

RØDELink Filmmaker Kit zapewnia wszystko, czego potrzeba do pezprzewodowego nagrywania filmów, łącznie z odbiornikiem, nadajnikiem i mikrofonem typu lavalier o jakości emisyjnej. Wypożycz i przetestuj w rent.fotoforma.pl

Od PLN 100 /24h kaucja 250pln
Zobacz więcej
Zeiss logo black