Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

FUJIFILM

Wypożyczalnia FotoForma

Fujifilm GFX 50S II (sn. 21001402)
767gfx50sii. gfx50sii_a. gfx50sii_abc.
Aparat, Fujifilm, G-mount
Fujifilm GFX 50S II (sn. 21001402)

Fujifilm GFX 50S II 

Fotografia to praktyka dążenia do perfekcji, nieustanna równowaga pomiędzy poszukiwaniem jakości a posiadaniem pełnej kontroli, która pozwala na istnienie idealnego obrazu pomiędzy chwilami, które są widoczne i niewidoczne. Uchwyć najważniejsze momenty i odkryj nowy świat twórczych możliwości z średnioformatowym aparatem Fujifilm GFX 50S II.

Aparat Fujifilm GFX 50S II – średnioformatowa matryca
Fizycznie większa od sensorów pełnoklatkowych około 1,7 raza, średnioformatowa matryca 51,4 MP w GFX 50S II to specjalnie zaprojektowana matryca CMOS Bayer, która zapewnia obrazy o minimalnym poziomie szumów i niezwykle szerokim zakresie dynamicznym. W połączeniu z rodziną obiektywów z mocowaniem G powstaje doskonałe połączenie korpusu aparatu i obiektywu, dzięki czemu fotografowie na każdym poziomie zaawansowania mogą cieszyć się prostotą i łatwością uzyskania wspaniałej jakości obrazu.

Nie chodzi tylko o rozdzielczość
Wielkoformatowy przetwornik obrazu aparatu GFX50S II jest nie tylko fizycznie większy od wszystkich dostępnych na rynku przetworników pełnoklatkowych, lecz także wyposażony w specjalnie ukształtowane mikrosoczewki, które są na tyle małe, że pozostawiają przestrzeń między pikselami przetwornika, co umożliwia efektywne skupianie światła w celu tworzenia obrazów o niezwykłej szczegółowości i wyrazistości.

Fujifilm GFX 50S II – średni format na wyciągnięcie ręki
Ważący zaledwie 900g GFX 50S II jest wystarczająco kompaktowy, by zabrać go ze sobą na przygodę w mieście lub na wyprawę w dzikie ostępy. Niezależnie od tego, gdzie się znajdzie, jego ergonomiczny uchwyt i intuicyjne elementy sterujące sprawią, że najlepsze zdjęcia będą w zasięgu ręki każdego zdolnego twórcy.

 

  • Pasek Peak Design
Od 300 PLN /24h kaucja 2000pln