Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego Warszawa

X-RITE

Wypożyczalnia FotoForma

Calibrite ColorChecker Passport Photo 2
calibrite-colorchecker-passport-photo-2_6. calibrite-colorchecker-passport-photo-2_4. calibrite-colorchecker-passport-photo-2_5.
X-RITE, Edycja
Calibrite ColorChecker Passport Photo 2

Calibrite ColorChecker Passport Photo 2 to idealne rozwiązanie dla każdego fotografa, poszukującego dokładnych i spójnych kolorów oraz dużej elastyczności. Połączenie wzorców kolorów i oprogramowania oraz dowolnego narzędzia do edycji Lightroom®, Photoshop®, CaptureOne® lub Canon® DPP, zapewnia najbardziej zaawansowaną kontrolę nad kolorami.

Passport Photo 2

Passport Photo 2 łączy w sobie cztery wzorce kolorystyczne umieszczone w poręcznym, kieszonkowym etui, które zabierzesz i wygodnie użyjesz w każdych warunkach. Wraz z dołączonym oprogramowaniem do kalibracji ColorChecker Passport staje się najbardziej mobilnym i funkcjonalnym narzędziem do profilowania Twojego aparatu Kieszonkowy rozmiarów Passport Photo 2 o wymiarach zaledwie 125,0 x 90,0mm można zabrać ze sobą w dowolne miejsce i być przygotowanym na każdą sytuację fotograficzną, która pojawi się na drodze.

Calibrite Passport Photo 2

Calibrite ColorChecker Passport Photo 2 zawiera:

Wzorzec 18% szarości - Ustaw ekspozycję w aparacie przed sesją lub ręcznym światłomierzem.

Wzorzec balansu bieli - Twórz własne ustawienia balansu bieli w aparacie dla całej serii zdjęć, eliminując konieczność korygowania każdego zdjęcia z osobna później.

Wzorzec klasyczny - Branżowy standard przemysłowy, 24-polowy klasyczny wzorzec służący do tworzenia profili aparatów oraz wizualnej oceny i weryfikacji kolorów.

Wzorzec kreatywny - Nadawaj zdjęciom unikalny klimat poprzez zaledwie jedno kliknięcie. Wzorzec umożliwia sprawdzenie szczegółów w cieniach, przepaleń w światłach oraz pozwala kontrolować dominanty barwne.

Oprogramowanie do kalibracji - Aplikacja do samodzielnego tworzenia profili DNG oraz ICC dla kombinacji aparat / obiektyw / oświetlenie.

Wtyczka Lightroom - Twórz własne profile aparatu bezpośrednio w programie Adobe® Lightroom®.

Ochronne etui - Praktyczne etui umożliwia ustawienie wzorca w dowolnej pozycji, dzięki czemu będzie dobrze widoczny w każdym kadrze. W zestawie znajduje się również poręczna smycz.

Od 50 PLN /24h kaucja 100pln