Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

Lupedeck

Wypożyczalnia FotoForma

Loupedeck PLUS
1258konsola-loupedeck-plus_04. konsola-loupedeck-plus_02. konsola-loupedeck-plus_03.
Loupedeck, Edycja
Loupedeck PLUS

Konsola Loupedeck+ oferuje wszystkie niezbędne narzędzia do edycji fotografii i wideo w zasięgu ręki!

Szybsza i płynniejsza edycja dzięki panelowi sprzętowemu, który sprawi, że wszystkie potrzebne narzędzia do edycji fotografii i wideo znajdziesz w zasięgu Twojej ręki. Poznaj konsolę, która uczyni edycję Twoją drugą naturą i pozwoli skupić się na tym, co naprawdę ważne, czyli na uzyskaniu idealnego efektu końcowego. Loupedeck+ powstał specjalnie, aby ulepszyć funkcje edycji w Adobe Lightroom, Adobe Premiere Pro CC, Adobe Photoshop i Final Cut Pro X. Wszystkie używane funkcje są uporządkowane według kategorii. Dlatego zamiast przeskakiwać między menu, panelami i podmenu, znajdziesz je w jednym miejscu – tuż pod ręką. Korzystaj też z edycji w trybie pełnoekranowym, która umożliwia pracę bez odrywania wzroku od obrazu. Dzięki Loupedeck+ Twoje dłonie, oczy i kreatywność współpracują ze sobą w doskonałej harmonii.

Konsola Loupedeck+Konsolę Loupedeck+ cechuje:

  • KOMPATYBILNOŚĆ: Adobe Lightroom Classic, Lightroom 6 i nowsze, Photoshop CC z Camera Raw, Premiere Pro CC, After Effects CC, Audition CC, Final Cut Pro X i Skylum Aurora HDR. Integracja beta z Capture One
  • ZAAWANSOWANY I POCZĄTKUJĄCY: Osiągnięcie idealnej edycji szybko staje się drugą naturą dzięki intuicyjnym przyciskom, pokrętłom i suwakom Loupedeck+
  • ERGONOMIA: Z łatwością edytuj tysiące zdjęć i klipów wideo. Korzystaj z wielu funkcji edycyjnych w tym samym czasie. Skoncentruj się na swoim obrazie i wideo dzięki edycji na pełnym ekranie.
  • KONFIGURACJA: Szybka i łatwa. W zestawie znajdziesz kilka preset z domyślnymi funkcjami fabrycznymi dla każdego obsługiwanego oprogramowania. Możesz więc od razu rozpoczynać edycję!
  • DOSTOSOWYWANIE: Przejmij kontrolę nad edycją. Pracuj tak, jak chcesz, dzięki licznym opcjom samodzielnej konfiguracji konsoli.

Więcej informacji o Loupedeck.

Od 50 PLN /24h kaucja 250pln