Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

Edycja

Wypożyczalnia FotoForma

XP-PEN ARTIST 13.3 PRO
782wacom-cintiq-16-2_1. wacom-cintiq-16-1. wacom-cintiq-16-5. wacom-cintiq-16-4. 626wacom-cintiq-16-2_1.
WACOM, Edycja
XP-PEN ARTIST 13.3 PRO

Kup teraz w sklepie Fotoforma

Tablet Wacom Cintiq 16

Najnowszy tablet Wacom Cintiq 16 wyposażono w innowacyjne pióro Pro Pen 2, które zapewnia 8192 poziomy czułości na nacisk dodatkowo reaguje na nachylenie (przekładają się na niezrównaną precyzję i dokładność). Dzięki EMR (technologii rezonansu elektromagnetycznego) firmy Wacom pióro nie wymaga akumulatora ani ładowania. Wyświetlacz o rozdzielczości 1920×1080 wyświetla 72% NTSC. Ekran pokryty jest hartowanym szkłem z powłoką antyrefleksyjną, która daje naturalne odczucia podczas pracy, takie jak na tradycyjnym papierze. Cintiq 16 ma atrakcyjną, a przy tym kompaktową konstrukcję, która ułatwia umieszczenie go w przestrzeni roboczej, a wyjątkowy przewód „3 w 1” likwiduje bałagan na biurku. Nowy tablet Cintiq doskonale nadaje się dla użytkowników, którzy chcą dostosować swoją przestrzeń pracy z wykorzystaniem zaawansowanych, cyfrowych narzędzi do obsługi pióra i ekranu.

Wraz z wprowadzeniem modelu Wacom Cintiq w 2001 roku firma stała się pierwszym producentem, który zaoferował ekran piórkowy. Ekrany takie służą do tworzenia praktycznie wszystkich animacji, prac przy rozwoju gier i opracowywania wzornictwa przemysłowego. Tablety Wacom Cintiq lub Cintiq Pro firmy Wacom jak żaden inny produkt pozwala odtwarzać realia pracy na tradycyjnych nośnikach. Jest naturalny i intuicyjny, a na dodatek zwiększa wydajność i umożliwia natychmiastową współpracę. Idealny do tworzenia ilustracji, projektowania graficznego, retuszu zdjęć i projektowania układów: Cintiq 16 sprawdzi się zarówno dla kreatywnych pasjonatów, jak i początkujących profesjonalistów. Linia ekranów Cintiq współpracuje z komputerami PC i Mac oraz z setkami aplikacji wykorzystującymi funkcję czułości na nacisk, jak np. pakiet Adobe, Autodesk, Pixologic, Celsys, Corel i The Foundry.

Od 100 PLN /24h kaucja 500pln