Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

Edycja

Wypożyczalnia FotoForma

Loupedeck LIVE
512konsola-loupedeck-live_01. konsola-loupedeck-live_03. konsola-loupedeck-live_02.
Loupedeck, Edycja
Loupedeck LIVE

Przechwytuj, komponuj, twórz, edytuj, przetwarzaj i publikuj. Loupedeck Live został zaprojektowany, aby sprostać wszystkim kreatywnym potrzebom i szybko dostosowuje się do Twojego unikalnego środowiska pracy. Przypisz dowolne narzędzie lub funkcję do konfigurowalnego interfejsu i uruchamiaj ulubione aplikacje jednym naciśnięciem przycisku. Dedykowane przestrzenie robocze w Loupedeck Live i pełna kontekstowość działania sprawiają, że konsola dopasowuje się do Twojego trybu pracy, umożliwiając szybką nawigację między aplikacjami. Live to również Twój własny panel startowy – od natywnych integracji ze wszystkimi głównymi programami kreatywnymi, aż do sterowania na poziomie systemu operacyjnego. Co więcej, możesz łatwo tworzyć własne zestawy ustawień (Custom Profiles) dla dowolnego używanego oprogramowania, a następnie udostępnić go społeczności Loupedeck złożonej z podobnie myślących kreatywnych profesjonalistów.

Loupedeck CT to potężny dodatek do Twojej stacji roboczej, pomagający szybko osiągnąć maksymalną wydajność i wygodę w zakresie pracy ze zdjęciami, wideo, audio, przy projektowaniu i streamingu. Uzyskaj w pełni dopasowane dla siebie wrażenia w edycji z nieograniczonymi możliwościami konfiguracji. Wszystko dla pełnej kontroli nad Twoim środowiskiem pracy. Twórz i przełączaj się między dowolną liczbą własnych obszarów narzędziowych, usprawniając różne etapy obróbki. Im bardziej skupisz się na samym tworzeniu tym lepiej. Dzięki Loupedeck Creative Tool narzędzia, których używasz będą w zasięgu ręki dzięki przyciskom, pokrętłom i ekranom dotykowym, które możesz całkowicie dostosować i porządkować według własnego stylu pracy.

Konsola Loupedeck CT

Własne obszary robocze - Loupedeck CT

Oszczędzaj czas, zorganizuj się I zwiększ płynność swojej pracy. Loupedeck CT wyposażona jest w zestaw predefiniowanych obszarów roboczych dedykowanych dla każdego etapu i procesu edycji. Znajdziesz w nich często używane funkcje, takie jak grading kolorów, retusz, edycja i inne.

Więcej informacji o Loupedeck.

Konsola Loupedeck CT

Precyzyjna kontrola oraz mobilność - Konsola Loupedeck CT jest po prostu wszechstronna!

Poczuj każdą zmianę dzięki komunikatywnym pokrętłom Loupedeck CT. Kontroluj wszystko jedną ręką – reguluj kontrast, jasność i ekspozycję w precyzyjnych i stopniowych zmianach. Korzystaj z kilku funkcji na raz, aby zwiększyć wydajność i wygodę obróbki. Jeśli chodzi o mobilność, rozmiar jest bardzo istotny. Mniejszy znaczy wygodniejszy. Loupedeck CT jest łatwa w transporcie, posiada odłączany kabel USB, dzięki czemu można go łatwo przenosić i używać w dowolnym miejscu. Korzystaj z ulubionych narzędzi i funkcji swojego oprogramowania poprzez jeden spójny i czytelny interfejs użytkownika. Konsolę Loupdeck CT można w pełni dostosować do prawie wszystkich kreatywnych środowisk. Jest nawet pomocny w zarządzaniu systemem operacyjnym i sterowaniu nim. Edytuj wygodnie i tam, gdzie tylko chcesz!

Konsola Loupedeck CT

Konsola Loupedeck CT kompatybilna jest z oprogramowaniem branżowym

Loupedeck CT zawiera szereg rozbudowanych natywnych integracji z wiodącym oprogramowaniem, które zapewniają poszerzone i bardziej intuicyjne wrażenia użytkownika. Odblokuj oszczędzające czas oraz zaawansowane funkcje, dostępne wyłącznie w natywnych integracjach Loupedeck. Konsola Loupedeck CTBardziej intuicyjna i szybsza edycja w Adobe Lightroom Classic - Konsola Loupedeck CT

Uwaga! Lightroom 6 nie jest obsługiwany przez Loupedeck CT ani Loupedeck Live.

Przenieś pracę w Adobe Photoshop na nowy poziom z Loupedeck CT

Lepsze wrażenia edycji w Capture One Pro z Loupedeck CT

Od teraz edycja wideo z Premiere Pro płynniejsza, szybsza i bardziej intuicyjna - Konsola Loupedeck CT

Szybsza i bardziej precyzyjna edycja wideo z Loupedeck CT i Final Cut Pro X

 

Od 50 PLN /24h kaucja 250pln