Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

Sony A9 III

Wypożyczalnia FotoForma

Sony A9 III (sn. S0120503602)
aparat-cyfrowy-sony-a9-iii-body-ilce9m3b_01. aparat-cyfrowy-sony-a9-iii-body-ilce9m3b_03. aparat-cyfrowy-sony-a9-iii-body-ilce9m3b_08. aparat-cyfrowy-sony-a9-iii-body-ilce-9m3_13.
Aparat, Sony, E-mount
Sony A9 III (sn. S0120503602)

Aparat cyfrowy Sony A9 III body - ILCE9M3B

Przetestuj przed zakupem w salonie Fotoforma!

aparat cyfrowy sony a9 iii body

Aparat Sony A9 III - Wypożycz i przetestuj

Aparat A9 III jest wyposażony w pierwszy na świecie pełnoklatkowy przetwornik obrazu „stacked CMOS” o rozdzielczości 24,6 megapiksela z systemem globalnej migawki. W przeciwieństwie do matryc z migawką postępową, sekwencyjnie odczytujących rzędy pikseli, nowy przetwornik Exmor RS™ odczytuje wszystkie piksele równocześnie, nie zniekształcając szybko poruszających się obiektów. Minimalny czas migawki wynosi 1/80 000 sekundy (1/16 000 sekundy w trybie zdjęć seryjnych). Mając takie parametry, aparat Sony A9 III rozpoczyna nową erę w fotografii profesjonalnej.

(1) Obszar piksela (2) Obwód szybkiego przetwarzania sygnału (3) Procesor obrazu

[A] Standardowa „warstwowa” konstrukcja wykonana w technologii BSI [B] System globalnej migawki

Zdjęcia seryjne z szybkością do 120 kl./s bez zaników obrazu

Aparat cyfrowy Sony A9 III ucieleśnia szybkość i dokładność. Z łatwością utrwala wszystkie ważne chwile. Umożliwia zdjęcia seryjne z szybkością 120 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE i bez efektu „blackout” w wizjerze. Zaawansowany procesor wykorzystujący sztuczną inteligencję niezwykle dokładnie i niezawodnie rozpoznaje różne obiekty.

Aparat A9 III z łatwością uchwyci szybko poruszające się obiekty w niemal każdej sytuacji, bo minimalny czas otwarcia migawki wynosi 1/80 000 sekundy.

Przetwornik Exmor RS z systemem globalnej migawki

Nowy, oparty na architekturze „stacked CMOS”, pełnoklatkowy przetwornik obrazu o efektywnej rozdzielczości 24,6 megapiksela jest wyposażony w globalną migawkę i wewnętrzną pamięć.

aparat a9 iii

Aparat cyfrowy Sony A9 III - Szybkość śledzenia AF dostosowana do ruchu obiektu

Funkcja śledzenia AF pozwala utrzymywać ostrość na statycznych i ruchomych. Wybierz ustawienie najlepiej dostosowane do szybkości obiektu i warunków zdjęć: [Stabilna], [Standardowa] lub [Wysoka].

aparat sony a9 iii

Szczegółowe filmy w jakości 4K bez deformacji obiektów

Aparat cyfrowy Sony A9 III pozwala nagrywać filmy 4K (3840 × 2160) w tempie do 120p, w formacie pełnoklatkowym lub Super 35mm (zbliżonym do APS-C). Przy ustawieniu 60p aparat odczytuje wszystkie piksele matrycy i wykonuje oversampling z rozdzielczości 6K.

sony a9 iii

Nowość w serii α: filmy 4K 120p bez przycięcia obrazu - A9 III

A9 III to pierwszy aparat Sony α, który nie przycina nagrywanego obrazu filmowego 4K (3840 × 2160) 120p, a tym samym pozwala wykorzystywać pełny kąt widzenia obiektywu. W rezultacie fragmenty jednej sceny nagrane w jakości 4K w zwolnionym tempie (120p) i normalnym tempie (24p) mają jednakowy kąt widzenia i mogą być montowane bez zmiany kadrowania.

S-Cinetone™ — filmowy wygląd obrazu

Sony A9 III - Kompensacja zmian kąta widzenia podczas regulacji ostrości

Stabilizacja z dynamicznym trybem aktywnym

Aparat cyfrowy Sony A9 III - Uniwersalny, uchylny monitor zwiększający elastyczność pracy

Wbudowana sieć Wi-Fi do przesyłania na serwer FTP i do smartfona oraz zdalne sterowanie z komputera - A9 III

Aparat Sony A9 III - Różne wstępnie zaprogramowane ustawienia IPTC

Więcej informacji o aparacie Sony A9 III znajdziesz na stronie Fotoforma.pl

  • Pasek Peak Design
Od 300 PLN /24h kaucja 4500pln
Zeiss logo black