Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

SONY A7R IV

Wypożyczalnia FotoForma

Canon EOS R3 (sn. 21043031000227)
aparat-canon-eos-r3-body_1a. aparat-canon-eos-r3-body_4. aparat-canon-eos-r3-body_4a.
Aparat, Canon, RF-mount, Canon EOS R3
Canon EOS R3 (sn. 21043031000227)

Uchwyć dynamiczny ruch w sposób, który dotąd wydawał się niemożliwy. Canon EOS R3 to nowy, zaawansowany, szybki aparat bezlusterkowy, który rozpoczyna nową erę profesjonalnego fotografowania i filmowania sportowego. Wprowadzenie aparatów Canon EOS R5 i Canon EOS R6 było odważnym krokiem naprzód w kategorii pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych i zaledwie początkiem dążeń Canon do zaspokojenia różnorodnych potrzeb profesjonalistów i entuzjastów fotografów poszukujących zaawansowanych rozwiązań. Aby wykorzystać sukces Canon EOS R5 i Canon EOS R6 i wykorzystać postęp technologiczny systemu bezlusterkowego Canon , który nastąpił od tamtego czasu, firma Canon ogłasza przyszły rozwój nowej klasy aparatów Canon EOS R, ulokowanej pomiędzy solidnym Canon EOS R5 i flagową lustrzanką aparatem Canon EOS-1D X Mark II. Aparat Canon EOS R3 zostanie zaprojektowany, aby spełnić najbardziej wymagające oczekiwania w profesjonalnym aparacie – kładąc nacisk na szybkość, wydajność i niezawodność.

Kup teraz w sklepie Fotoforma! 

Nowy, zaawansowany i szybki – profesjonalny aparat bezlusterkowy – aparat Canon EOS R3

Aparat Canon EOS R3 zaprojektowany do rejestrowania najbardziej dynamicznych wydarzeń w sposób, który do tej pory wydawał się niemożliwy. Przeznaczony do rejestrowania obiektów poruszających się z dużą prędkością. Zaprojektowany z myślą o potrzebach profesjonalnych fotografów sportowych – wyjątkowo szybki, niezwykle czuły, niezawodny i bardzo trwały.

Ogromna szybkość – bezlusterkowiec Canon EOS R3

Nadchodzi Canon EOS R3. Pierwszy aparat EOS wyposażony w całkowicie nową matrycę typu stacked CMOS BSI, zaprojektowaną i wyprodukowaną przez firmę Canon, a działającą w parze z mocnym procesorem obrazu DIGIC X. Wyobraź sobie zupełnie nowy wymiar fotografowania i filmowania dynamicznych wydarzeń. Podczas korzystania z migawki elektronicznej można fotografować z szybkością 30 kl./s – z pełną obsługą śledzenia AF/AE i przy minimalnych zniekształceniach obrazu.

Kontrola nad ruchem – Canon EOS R3


Udoskonalona regulacja ostrości w modelu Canon EOS R3 umożliwia precyzyjne śledzenie i ustawianie ostrości podczas dynamicznych wydarzeń. Technologia Dual Pixel CMOS AF II nowej generacji pozwala niezawodnie śledzić oczy i głowy obiektów nawet w przypadku zapisu 30 kl./s. Firma Canon z radością wprowadza do modelu Canon EOS R3 nowy element obsługiwany przez mechanizm AF z funkcją podążania za obiektem.

  • Pasek Peak Design
Od 300 PLN /24h kaucja 4500pln
Zeiss logo black