Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego Warszawa

SONY A7R IV

Wypożyczalnia FotoForma

Nikon Z7 II
754nikon_z7_ii_wypoyczalnia_warszawa. 533nikon_z7_ii_wypoyczalnia_warszawa. nikon_z7_ii_wypoyczalnia_fotoforma_warszawa. nikon_z7_ii_wypoyczalnia_warszawa_fotoforma. aparat-nikon-z7ii-body. nikon_z7_ii_wypoyczalnia_warszawa_rental.
Aparat, Nikon, Z-mount
Nikon Z7 II

nikon z7 iiNiezwykły zakres dynamiki - aparat Nikon Z7 II

Tekstury, desenie, kolory. Aparat Nikon Z7 II zapewnia wyjątkowo duży zakres dynamiki niezależnie od wybranej czułości ISO. Przejścia tonalne są wyjątkowo płynne, a odcienie skóry są oddawane z zadziwiającą dokładnością. Możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości do 4K/60p pozwala przedstawiać dynamiczne sceny z fascynującą szczegółowością.

 z7 iiUltraszeroki autofokus o wyjątkowej ostrości - aparat Nikon Z7 II

Czuły hybrydowy system AF aparatu Nikon Z7 II body zapewnia doskonałą ostrość i szerokie pokrycie kadru. Ponadto, po wybudzeniu z trybu czuwania aparat powraca do wybranego pola AF. Pomiar ekspozycji do -4 EV jest dostępny w przypadku fotografowania obiektywem f/2 (lub jaśniejszym).

z 7iiFotografuj szybciej i dłużej – w ciszy - Nikon Z7 II body

Prędkość fotografowania do 10 kl./s zapewnia ogromną elastyczność, a większy bufor i dwa gniazda na karty Nikon Z7 II body pozwalają na nieprzerwane fotografowanie przez dłuższy czas. Zarejestruj w jednej serii nawet 200 zdjęć o pełnej rozdzielczości w formacie JPEG lub 77 zdjęć w 12-bitowym formacie RAW bez kompresji.

Kup teraz w sklepie Fotoforma.

Od 200 PLN /24h kaucja 4500pln