Nikon Z7 + FTZ

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
6 000 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

Aparat Nikon Z7 + adapter FTZ

 

Ten uniwersalny zestaw zawiera aparat Nikon Z 7 + adapter FTZ

Ten zestaw z zoomem i adapterem zawiera aparat Nikon Z7 i adapter FTZ. Pełnoklatkowy, a przy tym kompaktowy obiektyw o zmiennej ogniskowej można zabrać ze sobą wszędzie. Adapter umożliwia fotografowanie aparatem Z firmy Nikon z obiektywami Nikkor z mocowaniem F bez utraty jakości zdjęć.

 

nikon z7 + ftz adapter, aparat nikon z7 + ftz adapter, nikon z7, aparat nikon z7

 

Zainspirowany światłem. Mocowanie Z – Nikon Z7 + FTZ adapter

Najszersze na świecie mocowanie obiektywów pełnoklatkowych sprawia, że wszechstronny aparat bezlusterkowy Nikon Z7 rejestruje światło w zupełnie wyjątkowy sposób

 

 

Duża średnica mocowania. Trwały wyraz – Nikon Z7 + FTZ adapter

Dzięki dużemu mocowaniu o średnicy 55 mm aparat Nikon Z wpuszcza więcej światła. Zaledwie 16 mm między mocowaniem i pełnoklatkową matrycą w aparacie oznacza, że do matrycy dociera jeszcze więcej światła.

 

nikon z7 + ftz adapter, aparat nikon z7 + ftz adapter, nikon z7, aparat nikon z7

 

Zainspirowany światłem – Nikon Z7 + FTZ adapter

Od granatowej poświaty zmierzchu po urzekające cienie. Wyjątkowa konstrukcja układu optycznego obiektywów z mocowaniem Z firmy Nikon w połączeniu z dużą średnicą mocowania pozwala uzyskać niezwykłe efekty świetlne.

 

nikon z7 + ftz adapter, aparat nikon z7 + ftz adapter, nikon z7, aparat nikon z7

 

Niewiarygodna szczegółowość. Fenomenalna ostrość – Nikon Z7 + FTZ adapter

Pełnoklatkowa matryca CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 45,7 mln pikseli w połączeniu z autofokusem z detekcją fazową w płaszczyźnie ogniskowej rejestruje zdjęcia ostre jak brzytwa.

 

 

Pokonuj bariery szybkości – Nikon Z7 + FTZ adapter

Niezwykły procesor przetwarzania w Nikon Z7 EXPEED 6 zapewnia zdjęcia o niskim poziomie szumów i wyjątkowo duży zakres dynamiki niezależnie od czułości ISO.

 

 

To spojrzenie. Ta chwila – Nikon Z7 + FTZ adapter

Dzięki autofokusowi (AF) z detekcją oka, aparat Nikon Z7 może ustawić ostrość na oku fotografowanej osoby, zarówno gdy jest sama, jak również gdy znajduje się w tłumie. Wybierakiem wielofunkcyjnym wybierasz oko, na którym ma być ustawiona ostrość, a aparat utrzymuje ostrość nawet wtedy, gdy oko zostanie na krótko zasłonięte.

 

 

Adapter do mocowania FTZ

Umożliwia wykorzystanie całego potencjału obiektywów z mocowaniem F podczas rejestrowania zdjęć lub filmów aparatem Z firmy Nikon. Nie występuje utrata jakości obrazu. Ponadto obiektywy NIKKOR bez redukcji drgań (VR) zyskują zupełnie nową ostrość.
Setki obiektywów z mocowaniem F zyskują możliwość fotografowania z automatyczną ekspozycją. Obiektywy z mocowaniem F wyposażone we wbudowany silnik autofokusa zachowują pełne działanie autofokusa.

Aparat Nikon Z7 nie tylko współpracuje z mechanizmem redukcji drgań obiektywu z mocowaniem F, lecz go usprawnia. Podczas używania obiektywu z mocowaniem F i mechanizmem redukcji drgań dostępna w obiektywie funkcja wykrywania ruchu w poziomie i pionie jest uzupełniana dostępną w aparacie funkcją wykrywania przechylenia. Natomiast podczas używania obiektywu z mocowaniem F bez mechanizmu redukcji drgań ruch w poziomie i pionie oraz przechylenie są korygowane przez aparat. Płynność dotyczy nie tylko działania. Adapter do mocowania F jest wykończony w skórzanej tonacji, aby zachować jednolitość wyglądu obiektywu z mocowaniem F i adaptera. Jak również aparatu Z firmy Nikon.

 

 

Specyfikacja

Liczba efektywnych pikseli [mln]:
46,89
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
pełnoklatkowa (24x36 mm)
Stabilizacja:
Tak
Czas otwarcia migawki [s]:
od 1/8000 do 30 s w krokach co 1/3 lub 1/2 EV, czas B, ustawienie T, X200
Rozmiar LCD [cale]:
3,2
Typ LCD:
dotykowy TFT
Rozdzielczość LCD [piksele]:
2100 tys
Wizjer:
z matrycą TFT o przekątnej 1,27 cm (0,5''), rozdzielczość ok. 3 690 000 pkt. (Quad VGA) w technologii OLED
Czułość ISO:
64-25600
Waga [g]:
675