Lustrzanka Canon EOS 90D

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
1 200 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

Lustrzanka Canon EOS 90D

W pełni wyposażony aparat cyfrowy Canon EOS 90 D, który pozwala być bliżej obiektów, pracować szybciej i robić wspaniałe zdjęcia o rozdzielczości 32,5 megapiksela. To doskonałe połączenie szybkości, jakości obrazu i przenośności — idealne rozwiązanie do poznawania i utrwalania otaczającej przyrody oraz dynamicznych rozgrywek sportowych.

 

Aparat Canon EOS 90D to swoboda kadrowania i zmiany kompozycji

Zdjęcia w pełnej rozdzielczości 32,5 megapiksela wykonane za pomocą aparatu Canon EOS 90D można kadrować, obracać i zmieniać ich rozmiar z zachowaniem jakości obrazu wystarczającej na potrzeby wielkoformatowych wydruków. Znajdź sceny, które chcesz wyeksponować i dostosuj kompozycję, aby uzyskać oczekiwany efekt.

 

Uwiecznianie najbardziej ulotnych chwil aparatem Canon EOS 90D

Uchwyć chwile, których nie da się zobaczyć gołym okiem, wykonując aparatem Canon EOS 90D zdjęcia o rozdzielczości 32,5 megapiksela z szybkością do 10 klatek na sekundę. Wysoka czułość ISO (do ISO 25 600) pozwala uchwycić akcję dzięki wyjątkowo krótkiemu czasowi naświetlania na poziomie 1/8000 s.

 

Wyraźniejsze spojrzenie na świat przez lustrzankę Canon EOS 90D

Lustrzanka Canon EOS 90D jest wyposażona w jasny wizjer optyczny o pokryciu ok. 100%, który umożliwia obserwowanie wydarzeń i ułatwia śledzenie szybko poruszających się obiektów, takich jak ptaki podczas lotu. Inteligentny wyświetlacz z możliwością dostosowania wyświetla najważniejsze informacje o obrazie, dzięki czemu zawsze wiesz, co dzieje się, nawet gdy pracujesz pod presją. Odchylany ekran dotykowy aparatu Canon EOS 90D zapewnia wygodę fotografowania pod różnymi kątami. Wystarczy jedno dotknięcie, aby ustawić ostrość i wykonać zdjęcie, co sprawia, że jest to bardzo intuicyjny sposób pracy.

 

Pozostałe aparaty w naszej ofercie

Specyfikacja

Liczba efektywnych pikseli [mln]:
32.5
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
pełnoklatkowa (24x36 mm)
Procesor:
DIGIC 8
Czas otwarcia migawki [s]:
30 - 1/8000
Rozmiar LCD [cale]:
3.0
Typ LCD:
dotykowy
Rozdzielczość LCD [piksele]:
1.400.000
Czułość ISO:
100-25600, rozszerzone 51200
Zdjęcia seryjne:
do 11 kl./s
Filmowanie:
4K
Waga [g]:
701