Canon EOS 6D Mark II

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
3 000 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

Aparat Canon EOS 6D Mark II

 

 

Czym wyróżnia się aparat Canon EOS 6D Mark II?

Umożliwia przejście na wyższy poziom fotograficznego zaawansowania – bez względu na to, czy chcemy realizować ambitniejsze projekty czy planujemy zająć się fotografią profesjonalnie.

 

 

Mały pełnoklatkowy aparat o dużych możliwościach

Aparat cyfrowy Canon EOS 6D Mark II to wzorcowa lustrzanka. Ma zabezpieczenie przed pyłem i wilgocią, co pozwoli na pracę w znacznie trudniejszych warunkach niż innym aparatom. Dzięki klasycznej konstrukcji i standardowej obsłudze lustrzanka znakomicie wpasuje się w posiadany zestaw sprzętu EOS. Aparat nadaje się na wyprawy w góry czy do lasu. Dzięki teksturowanemu uchwytowi doskonale układa się w dłoni.

 

 

EOS 6D Mark II umożliwia bardziej kreatywne fotografowanie

Fotografowie portretowi docenią małą głębię ostrości, którą zapewnia pełnoklatkowa matryca aparatu, i możliwość uwieczniania wyrazów twarzy z szybkością 6,5 klatki na sekundę przy wsparciu usprawnionego systemu śledzącego AF. W przypadku fotografowania krajobrazów, 26,2-megapikselowa matryca aparatu rejestruje obrazy, które charakteryzują się dużą szczegółowością, szerokim zakresem dynamicznym oraz realistyczną głębią i wyrazistością. Lustrzanką możemy fotografować w zakresie ISO 100 – 40 000 z możliwością rozszerzenia do ISO 102400. Lustrzanka wyposażona jest także w czujnik pomiaru RGB+IR o rozdzielczości 7560 pikseli.

 

 

Prędkość dzięki procesorem Digic 7

Procesor obrazu DIGIC 7 wbudowany w aparat  zapewnia wysoką wydajność oraz precyzyjne śledzenie obiektów. Dzięki niemu wiesz, że  EOS 6D Mark II wykryje twarz czy zwierzę i będzie za nimi podążał. Co więcej, zobaczy również obiekty na tle o mniejszym nasyceniu. Procesor dba o zapewnienie aparatowi maksymalnej sprawności w tworzeniu wysokiej jakości obrazu.

 

lustrzanka-canon-eos-6d-mark-ii-body

 

Lustrzanka daje bardzo wyraźny obraz dzięki precyzyjnej regulacji ostrości

Zaawansowany autofokus wykorzystuje 45 punktów krzyżowych w celu precyzyjnej regulacji ostrości nawet przy świetle księżyca. Odpowiedzialny jest za to także podwójnie krzyżowy punkt AF. Aparatem można bez obaw fotografować z małą głębią ostrości i śledzić dynamiczne obiekty przemieszczające się w obrębie kadru. Autofokus aparatu Canon EOS 6D Mark II działa nawet przy przysłonie f/8, co doskonale sprawdza się, jeśli korzystamy superteleobiektywów z telekonwerterami.

 

Pozostałe aparaty w naszej ofercie

Specyfikacja

Liczba efektywnych pikseli [mln]:
26
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
24x36 mm
Procesor
DIGIC 7
Czas otwarcia migawki [s]:
30–1/4000 s (z dokładnością do 1/2 lub 1/3 stopnia), tryb Bulb (pełny zakres czasów naświetlania; dostępny zakres zależy od trybu fotografowania)
Rozmiar LCD [cale]:
3.0
Typ LCD:
TFT Clear View II
Rozdzielczość LCD [piksele]:
koło 1,04 mln punktów
Obracany LCD:
tak
Wizjer:
tak
Waga [g]:
765 g