Aparat Sigma FP

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
1 800 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

 

Aparat Sigma FP

Sigma FP to najmniejszy i najlżejszy bezlusterkowy aparat na świecie*. Wykorzystuje 35mm pełnoklatkowy sensor Bayer z 24,6 mln efektywnych pikseli. Przód i tył aparatu został pokryty stopem aluminium dla polepszenia wytrzymałości i przewodnictwa cieplnego. Kompaktowy korpus Sigma FP ma wbudowany radiator i jest uszczelniony w 42 punktach, co wzmacnia jego odporność na kurz i zachlapanie, a dzięki temu czyni go idealnym narzędziem na długie godziny pracy w ekstremalnym środowisku. Dzięki kompaktowej wielkości i dużej elastyczności aparat  zapewnia radość z pełnoekranowej jakości obrazu.

 

Sigma FP

 

Wyposażony w podświetlany pełnoklatkowy sensor Bayer 35mm z 24,6 mln efektywnych pikseli, Sigma FP jest w stanie wykonywać wysokiej rozdzielczości zdjęcia i filmy wideo. Przód i tył aparatu pokryty jest odlewanym aluminium, co zapewnia doskonałą wytrzymałość i rozpraszanie ciepła, gwarantując jednocześnie niski ciężar korpusu.

 

BEzlusterkowiec FP

 

Bezlustekowiec Sigma FP jest chroniony pyło- i brzygoszczelnymi uszczelkami w 42 punktach korpusu. Co w połączeniu z obiektywami odpornymi na kurz i zachlapanie pozwala fotografować w deszczu, podczas burz piaskowych czy w innych ekstremalnie trudnych warunkach. Radiator inspirowany profesjonalnymi kamerami kinowymi jest umieszczony między wyświetlaczem LCD a korpusem aparatu. W połączeniu z aluminiową powłoką zewnętrzną FP osiąga wysokie wskaźniki rozproszenia ciepła. Zapobiega to przegrzaniu podczas użytkowania aparatu w wysokich temperaturach czy podczas długich godzin fotografowania lub filmowania.

 

BEzlusterkowiec Sigma FP

Specyfikacja

Liczba efektywnych pikseli [mln]:
24,6
Typ matrycy:
pełnoklatkowa (24x36 mm)
Stabilizacja:
jest
Typ LCD:
TFT, 3,15'', 2 100 000 pkt
Wizjer:
S-TTLvie
Czas otwarcia migawki [s]:
30 - 1/8,000sec., Bulb (5 minutmines max)
Waga [g]:
422 (z baterią i kartą pamięci)
Wymiary [mm] - szerokość:
112,6
Wymiary [mm] - wysokość:
69,9
Wymiary [mm] - głębokość:
45,3