Aparat Nikon Z5

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
2 000 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

Aparat Nikon Z5

Poznaj piękno fotografii pełnoklatkowej. Wytrzymały i lekki aparat bezlusterkowy Nikon Z 5 doskonale leży w dłoni i jest kompatybilny z gamą kompaktowych obiektywów pełnoklatkowych. Osiągnij nowe, fascynujące poziomy jakości obrazu, zarówno na zdjęciach, jak i w filmach. Pełnoklatkowy aparat Nikon Z5 został zaprojektowany na bazie mocowania Z firmy Nikon — mocowania obiektywu o największej średnicy na świecie. Zwiększona ilość światła, jaka dociera do matrycy aparatu, daje swobodę tworzenia z większą dbałością o szczegóły, głębię i kolory.

 

 

Aparat Nikon Z5 – wizje w formacie pełnoklatkowym

Zobacz, jak wyglądają Twoje zdjęcia i filmy na nowym poziomie szczegółowości, niezależnie od tego, co znajdzie się w kadrze. Dzięki pełnoklatkowej matrycy, wydajnemu procesorowi EXPEED 6 i wyjątkowo ostremu obrazowi w elektronicznym wizjerze aparat Nikon Z 5 ułatwia tworzenie zdjęć w formacie pełnej klatki. Możesz nawet przycinać zdjęcia bez utraty szczegółów, co idealnie sprawdza się w przypadku wydruków i stron internetowych.

 

nikon z5

 

Ciesz się swobodą błyskawicznego dostosowywania się do zmiennych warunków oświetleniowych dzięki szerokiemu zakresowi ISO 100–51200 aparatu. Nie musisz martwić się o poziom szumów — uzyskasz czyste zdjęcia i niezwykły zakres dynamiki niezależnie od wybranej czułości ISO.

Specyfikacja

Liczba efektywnych pikseli [mln]:
24,5
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
pełnoklatkowa (24x36 mm)
Stabilizacja:
jest
Rozmiar LCD [cale]:
3.2
Typ LCD:
uchylny, TFT
Rozdzielczość LCD [piksele]:
1040 tys. pkt
Wizjer:
LCD TF, 0.5-cala, ok. 3690 tys. punktów, w technologii OLED, automatyczne sterowanie jasnością, 11 poziomów jasności
Autofokus:
Hybrydowy AF z detekcją fazową/kontrastu
Zdjęcia seryjne:
do 4.5 kl./s
Filmowanie:
4K UHD