Sony A7RIV – ILCE7RM4B

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
7 000 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

Aparat Sony A7RIV – ILCE7RM4B

Wejdź do zupełnie nowego świata fotograficznej ekspresji z niezrównaną jakością obrazu i szybkością przetwarzania. Seria A7R IV rozszerza się o nowy potężny aparat Sony A7R IV z bardziej zaawansowanymi możliwościami łączności i zwiększoną niezawodnością oczekiwaną przez profesjonalistów.

 

 

Osiąganie najwyższej rozdzielczości z aparatem Sony A7RIV: Pełnoklatkowy przetwornik CMOS o rozdzielczości 60,1 MP

Nowo opracowany pełnoklatkowy przetwornik CMOS Sony 35 mm z oświetleniem z tyłu o rozdzielczości 61,0 MP pozwala bezlusterkowemu aparatowi pełnoklatkowemu Sony A7RIV osiągnąć parametry, które wcześniej można było spotkać tylko w konwencjonalnych aparatach średniego rozmiaru. Dzięki bezlusterkowej konstrukcji i braku amortyzatora mechanicznego lustra rozdzielczość jest większa bez ujmy na jakości obrazu. Aparat cyfrowy A7R IV pozwala osiągnąć jakość obrazu, która przekracza oczekiwania dotyczące konwencjonalnych aparatów pełnoklatkowych, zwłaszcza w zakresie niskiej lub średniej czułości. Własna technologia firmy Sony pozwala osiągnąć niezwykle wysoką rozdzielczość i zapewnia cichą pracę oraz dużą czułość.

 

Ulepszony procesor obrazu wykorzystujący maksymalne możliwości przetwornika CMOS

Aby dorównać parametrom nowego przetwornika obrazu, nowy procesor obrazu BIONZ X o wysokiej szybkości został także ulepszony, aby jeszcze lepiej odtwarzać szczegóły i znacząco redukować szumy. Aby aparat Sony A7R IV odznaczał się wyższą jakością obrazu, szumy pojawiające się przy większych ilościach pikseli są minimalizowane, zwłaszcza w standardowym zakresie czułości ISO do 32000. Szeroki, 15-stopniowy zakres dynamiczny przy niskiej czułości ISO (do zdjęć) pozwala osiągnąć lepszą reprodukcję przejść tonalnych z miejsc zacienionych do jasnych. Ponadto reprodukcja kolorów do fotografii, jaką odznacza się aparat Sony A7RIV , a która zdobyła uznanie w najnowszym modelu α, odtwarza kolor skóry przy portretach i żywe kolory kwiatów, co pozwala osiągnąć naturalne efekty.

Specyfikacja

Liczba efektywnych pikseli [mln]:
61
Typ matrycy:
CCD
Rozmiar matrycy:
pełnoklatkowa (24x36 mm)
Rozmiar LCD [cale]:
3.0
Rozdzielczość LCD [piksele]:
1440000
Jasność LCD:
Ręczna (5 ustawień od -2 do +2), tryb słonecznej pogody
Obracany LCD:
tak
Wizjer:
Wizjer OLED UXGA Tru-Finder z 5,76 mln punktów
Waga [g]:
665