Aparat Canon EOS R6 Mark II

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
4 500 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

Aparat Canon EOS R6 Mark II

 

Pełnoklatkowy aparat Canon EOS R6 Mark II body podnosi poprzeczkę dzięki wyjątkowemu połączeniu wiodącej w swojej klasie wydajności, zapierającej dech w piersiach szybkości, stabilności i profesjonalnych funkcji filmowania. Opanuj swoje rzemiosło i nigdy nie idź na kompromis – cokolwiek lubisz fotografować i jakkolwiek chcesz to robić.

 

 

Bez względu na to, czy chodzi o płatną sesję zdjęciową czy o fotografowanie dla przyjemności, aparat EOS R6 Mark II zapewnia innowacyjne sposoby doskonalenia kreatywnych umiejętności w przypadku użytkowników hybrydowych – bez kompromisów i niezależnie od obiektu. Możesz fotografować dynamiczne wydarzenia z szybkością 40 kl./s w trybie migawki elektronicznej lub 12 kl./s w trybie migawki mechanicznej, a wszystko to z obsługą inteligentnego autofokusu. Możesz robić zdjęcia z długim czasem naświetlania z ręki – bez statywu – i opowiadać wizualne historie rozgrywające się w nastrojowym oświetleniu. Dzięki niezrównanemu wbudowanemu stabilizatorowi obrazu możesz nagrywać stabilne filmy z ręki.

Najważniejsze cechy – Aparat Canon EOS R6 Mark II

  • Wyjątkowa ostrość dzięki technologii Dual Pixel CMOS AF II – Oparta na uczeniu głębokim sztuczna inteligencja zapewnia jeszcze bardziej zaawansowany autofokus. Aparat EOS R6 Mark II rozpoznaje i śledzi więcej obiektów z jeszcze większą szybkością, niezawodnością i precyzją.
  • Swoboda fotografowania z ręki – Dzięki 8-stopniowemu stabilizatorowi obrazu możesz robić zdjęcia z długą ekspozycją i z zachowaniem ostrości obrazu. Obraz filmowy także jest wyjątkowo stabilny, dzięki czemu aparat doskonale sprawdza się podczas filmowania w ruchu i tworzenia filmów dokumentalnych.
  • Wyprzedź konkurencję – Rekordowo szybki tryb rejestracji obrazów umożliwia aparatowi EOS R6 Mark II robienie zdjęć w trybie ciągłym z szybkością do 40 kl./s w trybie migawki elektronicznej i do 12 kl./s w trybie migawki mechanicznej5. Dzięki funkcji buforowania można rejestrować dynamiczne wydarzenia w trybie serii zdjęć RAW jeszcze przed wciśnięciem spustu.
  • Udoskonal umiejętności filmowania – Możesz wykorzystać całą szerokość matrycy aparatu EOS R6 Mark II, aby nagrywać doskonałe filmy 4K 60p lub 6K RAW10 z nadpróbkowaniem. Korekcja efektu „oddychania” przy zmianie punktu ostrości (ang. focus breathing) oraz AF tylko z funkcją wykrywania sprawiają, że łatwiej osiągniesz profesjonalne rezultaty.
  • Ekstremalna wydajność w ekstremalnych warunkach – Zarejestruj atmosferę chwili w każdych warunkach. Można rejestrować obraz nawet z czułością ISO 102 400 i wyostrzać obiekty w słabym świetle (do -6,5 EV1).

 

Matryca pełnoklatkowa o rozdzielczości 24,2 MP –
Canon EOS R6 Mark II

Aparat EOS R6 Mark II ma zaprojektowaną przez firmę Canon matrycę pełnoklatkową CMOS o rozdzielczości 24,2 megapiksela. Współpracując z wydajnym procesorem DIGIC X, umożliwia ona działanie wielu przełomowych funkcji aparatu i zapewnia idealną równowagę między rozdzielczością, pracą w słabym oświetleniu i szybkością. Nowa matryca jest szybka i umożliwia rejestrowanie serii zdjęć z szybkością 40 kl./s 6. W porównaniu ze swoim odpowiednikiem w modelu EOS R6 nowa matryca redukuje zniekształcenia obrazu spowodowane przesunięciem migawki, dzięki czemu migawka elektroniczna aparatu może służyć do uwieczniania szybko poruszających się obiektów. Taka szybkość działania umożliwia też nagrywanie filmów w jakości 4K 60p z nadpróbkowaniem obrazu pochodzącego z całej szerokości matrycy. Skutkuje też niezwykle szybkim ustawianiem ostrości w aparacie EOS R6 Mark II.

Specyfikacja

Liczba efektywnych pikseli [mln]:
24.2
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
pełnoklatkowa (24x36 mm)
Procesor
DIGIC X
Rozmiar LCD [cale]:
7.5cm (3.0")
Typ LCD:
dotykowy Clear View LCD II
Rozdzielczość LCD [piksele]:
1,62 mln punktów z pokryciem 100%
Wizjer:
0,5-calowy kolorowy wizjer EVF OLED
Czułość ISO:
Automatyczna: 100–6400, H: 204800 Ręczna: 100-25600
Zdjęcia seryjne:
do 40 kl./s w trybie migawki elektronicznej i do 12 kl./s w trybie migawki mechanicznej
Filmowanie:
4K 60p lub 6K RAW10
Pamięć:
2 × karta SD/SDHC/SDXC i UHS-II
Waga [g]:
588 g (samo body), 670 g (z baterią i kartą pamięci)
Wymiary [mm] - szerokość:
138.4
Wymiary [mm] - wysokość:
98.4
Wymiary [mm] - głębokość:
88.4