Aparat Canon EOS R3

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
5 700 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

Aparat Canon EOS R3

Niesamowita szybkość. Przewaga nad konkurencją.

 

Uchwyć dynamiczny ruch w sposób, który dotąd wydawał się niemożliwy. Canon EOS R3 to nowy, zaawansowany, szybki aparat bezlusterkowy, który rozpoczyna nową erę profesjonalnego fotografowania i filmowania sportowego. Wprowadzenie aparatów Canon EOS R5 i Canon EOS R6 było odważnym krokiem naprzód w kategorii pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych i zaledwie początkiem dążeń Canon do zaspokojenia różnorodnych potrzeb profesjonalistów i entuzjastów fotografów poszukujących zaawansowanych rozwiązań. Aby wykorzystać sukces Canon EOS R5 i Canon EOS R6 i wykorzystać postęp technologiczny systemu bezlusterkowego Canon , który nastąpił od tamtego czasu, firma Canon ogłasza przyszły rozwój nowej klasy aparatów Canon EOS R, ulokowanej pomiędzy solidnym Canon EOS R5 i flagową lustrzanką aparatem Canon EOS-1D X Mark II. Aparat Canon EOS R3 zostanie zaprojektowany, aby spełnić najbardziej wymagające oczekiwania w profesjonalnym aparacie – kładąc nacisk na szybkość, wydajność i niezawodność.

 

Nowy, zaawansowany i szybki – profesjonalny aparat bezlusterkowy – aparat Canon EOS R3

Aparat Canon EOS R3 zaprojektowany do rejestrowania najbardziej dynamicznych wydarzeń w sposób, który do tej pory wydawał się niemożliwy. Przeznaczony do rejestrowania obiektów poruszających się z dużą prędkością. Zaprojektowany z myślą o potrzebach profesjonalnych fotografów sportowych – wyjątkowo szybki, niezwykle czuły, niezawodny i bardzo trwały.

Ogromna szybkość – bezlusterkowiec Canon EOS R3

Nadchodzi Canon EOS R3. Pierwszy aparat EOS wyposażony w całkowicie nową matrycę typu stacked CMOS BSI, zaprojektowaną i wyprodukowaną przez firmę Canon, a działającą w parze z mocnym procesorem obrazu DIGIC X. Wyobraź sobie zupełnie nowy wymiar fotografowania i filmowania dynamicznych wydarzeń. Podczas korzystania z migawki elektronicznej można fotografować z szybkością 30 kl./s – z pełną obsługą śledzenia AF/AE i przy minimalnych zniekształceniach obrazu.

 

Kontrola nad ruchem – Canon EOS R3

Udoskonalona regulacja ostrości w modelu Canon EOS R3 umożliwia precyzyjne śledzenie i ustawianie ostrości podczas dynamicznych wydarzeń. Technologia Dual Pixel CMOS AF II nowej generacji pozwala niezawodnie śledzić oczy i głowy obiektów nawet w przypadku zapisu 30 kl./s. Firma Canon z radością wprowadza do modelu Canon EOS R3 nowy element obsługiwany przez mechanizm AF z funkcją podążania za obiektem.

Specyfikacja

Liczba efektywnych pikseli [mln]:
24,1
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
pełnoklatkowa (24x36 mm)
Procesor:
DIGIC X
Stabilizacja:
Jest
Rozmiar LCD [cale]:
3,2
Typ LCD:
Dotykowy Clear View LCD II o przekątnej 8,01 cm
Rozdzielczość LCD [piksele]:
Około 4,15 miliona punktów
Obracany LCD:
przybliżeniu około 170° w pionie i poziomie
Wizjer:
Kolorowy wizjer EVF OLED o przekątnej 0,5 cala
Autofokus:
Dual Pixel CMOS AF II | Od -7,5 do 20 EV
Czułość ISO:
Automatyczna: 100–25600, H: do 102400 Ręczna: 100–25600, H: do 102400
Balans bieli:
AWB (priorytet światła otoczenia / priorytet bieli), światło dzienne, miejsca ocienione, pochmurny dzień, żarówki, białe światło fluorescencyjne, lampa błyskowa, nastawa własna, ustawienie temperatury barwowej
Zdjęcia seryjne:
Maks. około 12 kl./s z migawką mechaniczną / elektroniczną z 1 kurtyną lub 30 kl./s z elektroniczną migawką utrzymywane przez 540 zdjęć JPEG lub 150 obrazów RAW
Filmowanie:
RAW 6K
Pamięć:
1 × CFexpress typu B i 1 x karta SD/SDHC/SDXC i UHS-II
Waga [g]:
W przybliżeniu 822 g (1015 g z kartą i akumulatorem)
Wymiary [mm] - szerokość:
150
Wymiary [mm] - wysokość:
142,6
Wymiary [mm] - głębokość:
87,2