Skip to main content
Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego. Wypożycz aparaty, obiektywy, kamery, mikrofony, oświetlenie studyjne i filmowe. Wypożyczalnia Fotoforma ul. Andersa 21 Warszawa.

Aparaty

Wypożyczalnia FotoForma

Nikon Z8 (sn. 6002251)
aparat-nikon-z-8-body_01. aparat-nikon-z-8-body_02. aparat-nikon-z-8-body_07.
Aparat, Nikon, Z-mount
Nikon Z8 (sn. 6002251)

Aparat Nikon Z 8 oferuje wysoką jakość zdjęć

Nikon Z8 to niesamowite połączenie wydajności i kompaktowej konstrukcji. Otwiera wiele możliwości rozdzielczością zdjęć 45,7 mln pikseli i natywną rozdzielczością wideo 8,3K. To czyni z niego potężne narzędzie do rejestracji filmów i zdjęć. Ta sama co w Z 9 matryca CMOS i ten sam procesor EXPEED 7 zapewniają spektakularną jakość zdjęć „prosto z aparatu”. Filmy można nagrywać w szerokim zakresie prędkości filmowania i kodeków, w tym w 12-bitowym formacie RAW, dostępnym dla filmów o rozdzielczości do 8,3K/60p lub 4,1K/120p. Fotografowie mogą pracować z różnymi rozmiarami plików i prędkościami zdjęć seryjnych, w tym zdumiewającą szybkością 120 kl./s. Ci, którzy lubią HDR, mogą wykorzystać aparat do tworzenia zdjęć w 10-bitowym formacie HEIF oraz filmów w 10-bitowym formacie HLG.Podsumowanie najważniejszych cech - Aparat Nikon Z 8

 

nikon z 8Filmowanie

Nagrywanie nieskazitelnych jakościowo filmów w rozdzielczości 8K lub 4K, liczne funkcje oszczędzające miejsce i czas. Użytkownicy mogą zapisywać materiał w 12-bitowym formacie RAW w aparacie i pracować na plikach w nikonowskim formacie N-RAW, dzięki któremu pliki te są o połowę mniejsze od plików ProRes RAW HQ. Pliki proxy Full-HD są zapisywane w aparacie podczas nagrywania w natywnym formacie 8,3K N-RAW lub 4,1K ProRes RAW HQ.

z 8Zdjęcia - Nikon Z 8

Wykonywanie znakomitych zdjęć w rozdzielczości 45,7 mln pikseli przy oszałamiającym zakresie dynamiki oraz elastycznym doborze szybkości zdjęć seryjnych do niewiarygodnego poziomu 120 kl./s z pełnym AF/AE bez przesłonięcia wizjera.

z 8Specjalistyczne funkcje portretowe aparatu Nikon Z8 pozwalają fotografom precyzyjnie dostroić odcień i jasność skóry lub zmiękczyć jej wygląd.

Aparat Nikon Z8 posiada pełnoklatkową matrycę CMOS o rozdzielczości 45,7 mln pikseli
z8

Kup teraz w sklepie Fotoforma.

  • Pasek Peak Design
Od 300 PLN /24h kaucja 4500pln