Zestaw lamp LED z akcesoriami Godox SL100Bi

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
900 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

Zestaw lamp LED z akcesoriami Godox SL100Bi

Kompaktowy i lekki zestaw Godox SL100BI zawiera wszystko, czego podróżujący fotograf potrzebuje do oświetlenia studyjnej jakości i fotografowania w terenie. Zestaw zawiera dwie lampy LED SL100BI Bi-Color, dwa softboxy 60 x 90 cm, dwa statywy oświetleniowe oraz walizkę na kółkach do przechowywania i transportu całości.

Godox LED SL100Bi to lampa wideo LED, ze zmienną barwą od 2800K do 6500K i wysokim współczynnikiem CRI / TLCI, co zapewnia zaawansowaną dokładność oddania kolorów. Mocowanie Bowens sprawia, że do lampy można zamontować wiele akcesoriów i modyfikatorów dostępnych na rynku.

Aby sprostać różnym potrzebom użytkowników, szczególnie w zakresie możliwości dopasowania się do temperatury światła zastanego, Godox wprowadził lampę wideo LED SL100Bi. Ma doskonałą jakość i wydajność lamp z serii SL-100 z dodatkową elastycznością rozszerzonego zakresu temperatur barwowych, zapewniając użytkownikom jeszcze więcej swobody twórczej. Jest idealnym towarzyszem do streamowania, kręcenia filmów, a także fotografowania.

 

Zawartość zestawu – Godox SL100Bi:

  • lampa SL100 Bi
  • czasza
  • przewód zasilający
  • osłona lampy