Wacom Intuos Pro S

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
400 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

Tablet Wacom Intuos Pro S

Najnowszy Wacom Intuos Pro S to inny poziom twórczej kontroli. Czułe piórko Wacom Pro Pen 2 i smukła obudowa tabletu umożliwiają kreowanie z nieporównywalną dokładnością detale  bez żadnych ograniczeń. Tablet Wacom Intuos Pro idealnie nadaje się do tworzenia ilustracji, edytowania zdjęci i filmów oraz do cyfrowych projektów, oferując bardziej naturalną kontrolę nad tworzoną grafiką.

 

 

 

Cienka i elegancka obudowa Wacom Intuos Pro S

Każdy tablet Wacom Intuos Pro oferuje praktyczny obszar do rysowania. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, jak anodyzowane aluminium i żywica wzmocniona włóknem szklanym udało się stworzyć solidny i wytrzymały tablet piórkowy o grubości zaledwie 8 mm.

Spersonalizowane cyfrowe stanowisko pracy

Dzięki programowalnym przyciskom ExpressKey™, pierścieniowi Touch Ring, okrągłym menu i bocznym przyciskom na piórze użytkownik ma dostęp do prostych skrótów. Multidotykowa powierzchnia pozwala przybliżać, przesuwać i nawigować po ekranie. Dzięki trzem rozmiarom i trzem różnym foliom* (od gładkiej po szorstką) można spersonalizować przestrzeń roboczą, dostosowując ją do swoich potrzeb.

Workflow: od papieru po projekt cyfrowy

Niektórzy graficy i projektanci pracują tylko na urządzeniach elektronicznych, inni wolą zaczynać na papierze. Wacom Intuos Pro z akcesoriami Paper radzi sobie doskonale w obu przypadkach. Osoby pracujące wyłącznie w formacie cyfrowym powinny wybrać standardowy Wacom Intuos Pro. Ci, którzy szkicują na papierze, a wykańczają prace komputerowo, powinni wybrać Wacom Intuos Pro Paper Edition.

Najważniejsze cechy:

– Wyjątkowe właściwości pióra: Pióro Wacom Pro Pen 2 ma 8192 stopnie czułości na nacisk, reaguje na zmiany nachylenia i kreśli praktycznie bez żadnych opóźnień.

– Multidotykowe sterowanie, programowalne przyciski ExpressKey™, menu okrągłe i boczne przyciski na piórze pozwalają przyspieszyć workflow.

– Dostępne są trzy rozmiary: mały (S)średni (M) i duży (L), pasujące do każdej kreatywnej przestrzeni roboczej. – Niezwykle cienki tablet jest mniejszy, ma bardziej kompaktowy kształt i został wykonany z najlepszych materiałów. – Przytogowuj szkice na papierze** lub pracuj cyfrowo od początku do końca. Funkcje Inkspace pozwalają na synchronizację i eksport papierowych szkiców w popularnych formatach plików, w tym formatach rastrowych i wektorowych.

– Akcesoria (sprzedawane oddzielnie): pióro Pro Pen slim, pióro Pro Pen 3D, powierzchnie robocze o różnej fakturze* (od gładkiej do szorstkiej), futerały ochronne*, końcówki pióra.

– Możliwość połączenia tabletu z komputerem Mac lub Windows PC za pomocą kabla USB lub przez wbudowany Bluetooth.

Specyfikacja

Model:
PTH-460
Rozmiar:
269 x 170 x 8 mm
Aktywny rozmiar roboczy:
160 x 100 mm
Masa:
450g