Konsola Loupedeck CT

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
250 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

 

Konsola Loupedeck CT

Loupedeck CT to potężny dodatek do Twojej stacji roboczej, pomagający szybko osiągnąć maksymalną wydajność i wygodę w zakresie pracy ze zdjęciami, wideo, audio, przy projektowaniu i streamingu. Uzyskaj w pełni dopasowane dla siebie wrażenia w edycji z nieograniczonymi możliwościami konfiguracji. Wszystko dla pełnej kontroli nad Twoim środowiskiem pracy. Twórz i przełączaj się między dowolną liczbą własnych obszarów narzędziowych, usprawniając różne etapy obróbki. Im bardziej skupisz się na samym tworzeniu tym lepiej. Dzięki Loupedeck Creative Tool narzędzia, których używasz będą w zasięgu ręki dzięki przyciskom, pokrętłom i ekranom dotykowym, które możesz całkowicie dostosować i porządkować według własnego stylu pracy.

 

 

Konsola Loupedeck CT kompatybilna jest z oprogramowaniem branżowym

Loupedeck CT zawiera szereg rozbudowanych natywnych integracji z wiodącym oprogramowaniem, które zapewniają poszerzone i bardziej intuicyjne wrażenia użytkownika. Odblokuj oszczędzające czas oraz zaawansowane funkcje, dostępne wyłącznie w natywnych integracjach Loupedeck.

Własne obszary robocze – Loupedeck CT

Oszczędzaj czas, zorganizuj się I zwiększ płynność swojej pracy. Loupedeck CT wyposażona jest w zestaw predefiniowanych obszarów roboczych dedykowanych dla każdego etapu i procesu edycji. Znajdziesz w nich często używane funkcje, takie jak grading kolorów, retusz, edycja i inne. Korzystaj z nich lub twórz własne przestrzenie robocze ze wszystkimi narzędziami i funkcjami, których używasz w edycji. Za pomocą dostosowywanych kolorystycznie przycisków, pokręteł i ekranów dotykowych możesz tworzyć tyle obszarów roboczych, ile potrzebujesz. Podziel je, ze względu na etap edycji, typ projektu lub inny, dowolny sposób. Dzięki Loupedeck CT wszystkie Twoje narzędzia są uporządkowane i masz nad nimi pełną kontrolę.

Specyfikacja

System operacyjny:
Windows 10, MacOS 10.13+
Wymiary:
160 mm x 150 mm x 30 mm
Waga:
365g