Bezprzewodowy kontroler Profoto Air Remote TTL – Canon

Rezerwacja

Wypożyczenia są realizowane w godzinach 11-17, pon-pt.

Wybierz pakiet godzinowy

Łączna
cena wynajmu
0 zł
Jednorazowa
kaucja zwrotna
280 zł

Opis produktu

Kup teraz w sklepie Fotoforma

 

Bezprzewodowy kontroler Profoto Air Remote TTL – Canon

Fotografia w plenerze jest znana ze swojej nieprzewidywalności, ważna jest zatem szybkość i możliwość adaptacji. Air Remote to kontroler służący do zdalnego wyzwalania lamp Profoto A1, B1,B1X, B2 oraz D2. Niniejsza wersja jest kompatybilna z systemem TTL, co oznacza, że praca z lampą będzie komfortowa nawet podczas dynamicznie zmieniających się warunków oświetleniowych

Kontroler obsługuje tryb TTL, dzięki któremu moc błysku zostanie dostosowana do dynamicznie zmieniających się warunków oświetleniowych w jakich przyjdzie Ci fotografować. Natomiast HSS pozwoli Ci na synchronizację z bardzo krótkimi czasami otwarcia migawki sprawiając, że będziesz mieć możliwość zamrozić niemal każdy ruch!

Kontroler może pracować w 8 kanałach, natomiast lampy wyzwalane za jego pomocą mogą być przypisane do trzech grup i obsługiwane z poziomu aparatu. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w złącze micro USB pozwalające na łatwą aktualizację oprogramowania, gdy zajdzie taka potrzeba. Oprócz trybu TTL na komfort pracy z lampami błyskowymi wpływa również bardzo duży zasięg wyzwalania. Dla wspomnianego trybu TTL wynosi on do 100 metrów, natomiast w trybie manualnym do 300 m.